Робот на ім'я Чаппі

18:00 Кіноклуб "Робот на ім'я Чаппі"

Історія починається з рішення молодого вченого Деона створити унікального робота. Через роки розробок, невдалих спроб і пошуків, миру постає його новий мешканець. На відміну від своїх побратимів, у робота, якого Деон назвав Чаппі, є здатність відчувати непідробні почуття, він володіє розвиненим інтелектом і може навчатися. Вчений разом з друзями береться за навчання свого дітища. Чаппі виявляється здатним і старанним учнем, який дослухається до всіх рекомендацій наставників. Для нього ігри, перегляд фільмів і спілкування з тваринами значить нітрохи не менше, ніж для звичайної дитини. Саме так його і сприймає Деон. Незабаром розумна машина набуває безліч корисних навичок. Тепер йому належить визначитися, ким він хоче бути в світі людей і як прожити своє майже нескінченне життя. Деон вірить, що перед Чаппі відкрито безліч доріг: він може стати великим винахідником, лікарем або навіть художником.

Обслуживание
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Расположение
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать