Kramatorsk Innovation Platform

Молодіжна платформа «ВІЛЬна ХАта» рада запросити Вас на відкриття проекту «Розвиток соціальної відповідальності бізнесу та соціального підприємництва у місті Краматорську», яке відбудеться 7 квітня о 17:30 за адресою вул. Двірцева 28. 
Kram

Першим кроком у реалізації цієї ініціативи буде відкриття Kramatorsk Innovation Platform. KIP проект, який покликаний розвивати соціальне підприємництво у м. Краматорську та східному регіоні загалом. В межах проекту ми проведемо 5-тимодульну навчальну програму із соціального підприємництва, а також низку відкритих зустрічей на тему соціальної відповідальності бізнесу, антикорупції та громадського бюджету 

Мета проекту — допомогти вирішити соціальні проблеми міст та містечок регіону шляхом популяризації та навчання соціальному підприємництву, а також методам взаємодії в громаді. 
Тож чекаємо Вас на відкритті нашого проекту. 

З повагою, команда МП «Вільна Хата»! 


Підтримка проекту «Розвиток соціальної відповідальності бізнесу та соціального підприємництва у місті Краматорську», що реалізується БО «Львівська освітня фундація» на базі платформи «Вільна Хата» у Краматорську, здійснюється Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Обслуживание
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Расположение
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать