Зустріч з Мустафою Найємом

Запрошуємо громадських активістів та представників громадських організацій Краматорську, які займаються розвитком свого міста, на зустріч із співзасновником ГО Global Office Мустафою Найємом. 

Як відомо, одним із головних показників зміцнення громадянського суспільства є розуміння громадянами особистої відповідальності за стан суспільного життя: в економічній, політичній, соціальній та інших сферах. 
Впродовж останніх років спостерігається сплеск громадянської ініціативності, усталення національної самоідентифікації, патріотизму та волонтерства, однак інтенсивного проникнення цього низового процесу в інститути держави не відбувається. 

Ми хочемо поговорити про активізм і роль громадських організацій у розвитку спільноти, обговорити важливість узгодженості дій громадських організацій та визначити роль якісної комунікації в успішності соціальних ініціатив. 

Захід організовано спільно ГО Global Office та ГО Вільна Хата. 

Чекаємо на Вас 17 травня о 18.00 в культурному просторі "Вільна Хата" 
Вход бесплатный 
СОВЕТЫ ПО МЕРОПРИЯТИЯМСледующий совет 
Отслеживайте результативность мероприятия 
Проанализируйте органическое и рекламное продвижение ваших мероприятий.

Обслуживание
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Расположение
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать