Краматорское управление образования: сокращения льготного питания не будет

Краматорское управление образования отреагировало на материал В Краматорске урезают льготное питание в школах и детсадах. На адрес 6264 поступило письмо, подписанное начальником управления Евгенией Сидоровой.

Предлагаем читателям сайта ознакомится с ним:

Рішення «Про встановлення вартості харчування в закладах управління освіти» приймається виконкомом міської ради починаючи з 2005 року. В це рішення вносились зміни, але пункт про утримування плати за харчування в повному обсязі з працездатних батьків, непрацюючих без поважних причин на протязі попереднього кварталу, та якщо мати знаходиться у відпустці по догляду дитиною, а дитина відвідує дошкільний заклад, залишився незмінним з тієї пори.

В 2015 році до переліку дітей, які мають право на безкоштовне харчування згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 та згідно ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту» виконком міської ради додав пільги для дітей із сімей, які переміщуються із тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення; дітей, батьки яких приймали або приймають участь у АТО; дітей, загиблих або померлих ветеранів війни (в т.ч. учасників АТО). Таким чином, кількість дітей пільгових категорій збільшилася у порівнянні з минулими роками. Відповідно збільшилися видатки міської ради на харчування дітей за рахунок місцевого бюджету.

Ні про яке скорочення пільгового харчування в школах і дитячих садках мова не йдеться. Рішенням виконкому від 21.10.2015 № 599 з 01.01.2001р. збільшена вартість харчування учнів 1-4 класів з 8 до 10 грн., для дітей пільгових категорій - з 9 до 11 грн., що збільшить обсяги фінансування харчування з бюджету міста майже на 2 млн. З 01.09.2015 вартість харчування вихованців дитячих садків збільшилася з 12 до 18 грн., на що з місцевого бюджету виділено 642,256 грн.

Напомним, что 2 сентября 2015 года исполнительный комитет Краматорского горсовета своим решением утвердил порядок предоставления льгот по оплате за питание детей. Через три месяца в него были внесены "скандальные изменения"

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов