Краматорский пенсионный фонд празднует 25-летие

21 грудня Управління Пенсійного фонду України у м.Краматорську святкує 25 річницю створення ПФУ  Історія заснування Пенсійного фонду України починається з 21 грудня 1990 року, коли було утворено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду, а в січні 1992 року створено Пенсійний фонд України і затверджено Положення про Пенсійний фонд.

Управління Пенсійного фонду України в м. Краматорську Донецької області теж має свої історичні віхи. У 2007 році управління переїхало у нову відремонтовану будівлю, оскільки раніше працівники знаходилися в двох приміщеннях, розташованих у різних частинах міста, що створювало труднощі в роботі і не дозволяло оперативно вирішувати питання.

Наше управління є одним з найбільших в Донецькій області. В установі працюють 142 працівника, з яких 133 є державними службовцями. Це по справжньому віддані своїй справі люди, усіх їх об'єднує професіоналізм, почуття відповідальності.

Нам не звикати до труднощів і випробувань. Які б виклики нам не підносило життя, свої завдання і функції працівники виконують повною мірою і вчасно.

З початку проведення АТО за поновленням виплати пенсії і переведенням пенсійних справ з інших районів до нас звернулись 45,2 тис. громадян, у тому числі із районів проведення АТО – 42,0 тис. громадян. Завдяки спільним зусиллям кожного структурного підрозділу управління прийом громадян здійснювався без обмежень. І в той час, і в даний основне завдання виконане - виплата пенсій забезпечена щомісяця в повному обсязі і у встановлені терміни. Протягом 11 місяців 2015 року виплачено пенсій у сумі 1916,4 млн. грн.

З початку року призначено 2,1 тис. пенсій, проведено 8,3 тис. перерахунків, до бюджету Пенсійного фонду України зібрано 560,2 млн.грн. від обов’язкових платежів.

Пенсійний фонд України в грудні 2015 року розпочав роботу по впровадженню централізованої системи призначення та виплати пенсій, що спростить процедуру надання послуг громадянам. Органам Пенсійного фонду України в Донецькій області доручено брати участь в цьому проекті, у тому числі і управлінню Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області.

Зі зміною суспільства України змінюються і свідомість працівників органів Пенсійного фонду України. Ми повинні сприяти затвердженню в суспільстві впевненості, атмосфери довіри, взаєморозуміння, миру і злагоди.

Щиро вітаю колектив управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області, колег зі всіх куточків України, колишніх працівників, які відпрацювали до заслуженого відпочинку, із 25 річницею створення Пенсійного фонду України!

Від усього серця бажаю миру, міцного здоров’я, достатку, особистої щасливої долі, невичерпної життєдайної енергії. Хай нашими спільними зусиллями і плідною працею будується майбутнє України, добробут і гідне життя громадян.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
160 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов