22 января - День Соборности Украины

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з урочистим святом – Днем Соборності України.

22 січня у 1919 році було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західної Української Народної Республіки. Цій даті судилося стати знаменною в історії України, перетворившись на загальнонаціональне свято − День Соборності України.

Реальна соборність України сьогодні означає не лише підпорядкованість українських земель у складі єдиної держави, а й громадянське порозуміння між усіма мешканцями регіонів нашої країни. Це національна ідея, яка зумовлює консолідацію українців. Адже всі ми – донеччани, кияни, волиняни, галичани, подоляни, слобожанці, закарпатці − є єдиним народом. Бо саме в єдності - наша сила і наше майбутнє!

Нехай День Соборності України символізує для кожного з нас єдність і консолідацію суспільства, допомагає нам глибше усвідомити наше історичне коріння, виховує у молодого покоління почуття патріотизму і надихає нас для роботи заради злагоди та добробуту на українській землі.

Впевнений, що тільки об'єднавши зусилля, плідною і сумлінною працею ми подолаємо всі перешкоди і зробимо наше місто найкращим на Сході України.

Шановні краматорці! Бажаю вам миру, доброго здоров'я, благополуччя, сил і енергії для того, щоб щасливо жити й успішно нести у майбутнє притаманні нам гідність і волелюбність.

Міський голова 

А.В. Панков

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов