Краматорские школьники пишут сочинения о полиции

Краматорские школьники присоединились к конкурсу на лучшее сочинение о полицейских глазами молодежи

Старшеклассники из Краматорска принимают активное участие вобластном конкурсе, организованной Лигой будущих полицейских. Ребята поделились своими мыслями о том, какой видят профессию полицейского.

Ученик 10-А класса ОШ № 4 Марк Погребенный в сочинении на тему: «Моя точка зрения - каким должен быть полицейский?» подчеркнул важность и востребованность профессии правоохранителя:

«Напевно, я вважаю, немає настільки потрібної й затребуваної професії, як професія поліцейського. Завжди й скрізь, у будь – який час, у будь – якому суспільстві існує необхідність у підтримці громадського порядку, у дотриманні закону, у забезпеченні захисту громадян і майна. Тому й функції поліцейського різні: можна служити в карному розшуку, патрульно – постовій службі, службі дільничних, відділах по боротьбі з економічними злочинами.

Напевно, немає настільки небезпечної професії, як професія поліцейського. Ризикуючи життям, поліцейські беруть участь в операціях по захопленню особливо небезпечних і збройних злочинців, по розшуку злодіїв, по розкриттю серйозних крадіжок.

Напевно, немає такої іншої професії, де потрібно обов’язково мати певний набір професійних і особистісних якостей. Звичайно, ніхто не говорить про суперменів з надприродними здатностями – таких поліцейських ми бачимо тільки в кінофільмах. У реальному житті – це серйозні, відповідальні, мужні люди. Вимоги до кандидатів на службу в органах правопорядку досить тверді. Зрозуміло, що вони не повинні мати судимості, бути фізично й психічно здоровими: обов’язкова здача тесту по фізичній підготовці, проходження психологічної перевірки. Крім того, періодична здача нормативів по стрілянині й физподготовке обов’язкова й під час проходженні служби.

Напевно, немає більше такої важкої професії, як професія поліцейського. Я вважаю, що поліцейський має бути стриманим, мужнім, та безстрашним. Тяжкі умови служби, постійні психологічні стреси, необхідність спілкуватися з «покидьками суспільства» і при цьому самому залишатися людиною – все це складні питання, які щодня вирішує співробітників органів внутрішніх справ.

Напевно, немає такої іншої професії, з якої б зв’язували розуміння шляхетності, честі, порядності. Не заплямувати честь мундира – це священний обов’язок кожного поліцейського

І, нарешті, жодна професія не знаходить такого емоційного відгуку в суспільстві, як професія поліцейського: від поваги й гордості до презирства й ненависті. Інакше не було б ні фільмів, таких як «Наслідок ведуть знавці» або серіал «Ділянка», ні анекдотів, у яких народ висміює «перевертнів у погонах».
Словом, поліцейський – це цікава, важка, але потрібна робота, що допоможе зробити життя інших людей і всього суспільства краще».

Ученик той же школы Никита Лысенко написал, что страж порядка в первую очередь должен быть примером для подражания:

«Я вважаю, що поліцейський має бути такою ж людиною, як і всі ми. Він зобов'язаний бути прикладом для наслідування, еталоном ввічливості і розсудливості, завжди прийти на допомогу тим, хто прагне, не відкидати прохань про ту ж допомогу. Допомогти не тільки відповідно до своїх функціональних обов'язків, а також у випадках якихось непередбачених екстрених ситуацій. 

У поліцейського має бути маса позитивних якостей, це такі як : чесність; непідкупність; порядність ; ввічливість; справедливим і начитаним, комунікабельним, володіти іноземними мовами, здатним виконувати складні завдання і частіше використовувати інтернет для розкриття злочинів. хороша фізична підготовка; виконувати поставлені завдання і бути людяними; вміння володіти зброєю і автомобілем, а так само прийомами рукопашного бою; вміння діяти в екстремальних ситуаціях, вміння правильно оцінити обстановку, так само необхідно мати хороші знання чинного законодавства та устрою суспільства».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов