Олександр Іванов: "Думай глобально, дій локально!"

Моє знайомство з ‪ Active citizens‬  дало можливість  зрозуміти -  "Думай глобально. Дій локально". Саме так почався мій проект з облаштування майданчика біля пологового будинку.

Якось зайшов до "Вільної хати" на тренінг від Британського консульства за програмою Active citizens‬ просто з зацікавленості що ж там таке, та й ще й гранти якісь дають.

Спочатку щось зовсім незрозуміло було, якійсь дерева малюємо, ігри граємо, наче школярі.

Потім усе стало на свої місця! Саме розуміння ролі особистості наштовхнуло мене на створення суспільно корисного об’єкту, тим паче біля пологового я майже щодня проходив на роботу та бачив лелеку - одинака серед галявини. Ще на тренінгу була розроблена концепція майданчику, та сформована заявка на отримання гранту.

Після цього Краматорськ ще раз відвідали тренери Active Citizens. На цей раз було створено ще більше проектів, спрямованих на розвиток міста.

Враховуючи активність краматорців, тренери програми запропонували нам відвідати Івано-Франківськ, де ми мали змогу ознайомитись з вже реалізованими проектами та громадськими ініціативами.

Порівнюючи громадську активність Краматорська та Івано-Франківська можу стверджувати, нам ще далеко до них, але наздоганяємо дуже гарним темпом. С кожним днем все більше людей приходять до розуміння, що зміни починаються саме з нього. 

Отримавши підтвердження про отримання гранту, довелось від проекту переходити до реалізації. Дякую Олександру Матвєєву за величезну допомогу. Завдяки його рекомендаціям переробили проект та гармонічно скомпонували з лелекою, яку він за свій кошт установив раніше. Отриманий грант допоміг завершити майданчик. 

Досвід роботи над проектом дозволив зрозуміти – спершу треба ставити глобальні цілі. Якщо бажання є, то й ресурси можна знайти. 

Ще дуже важливо – КОЖЕН може змінити світ. 

Завдяки активності мешканців нашого регіону цей проект фінансує все більше проектів. Так були частково профінансовані Гаївки‬, концерт на 8 березня, був придбаний багатофункціональний прострій  у дитячу бібліотеку. Зараз ще два проекти знаходяться у стадії реалізації.

Приємно бачити все більше активних громадян, які вирішили змінити Краматорськ на краще!
Найближчим часом к нам знову приїдуть тренери Active Citizens. 

Можу без сумніву сказати що участь у цієї програмі змінила моє життя на краще.

Раздел «Блоги» на сайте 6264 служит площадкой для размещения различных мнений о событиях в городе и регионе. Публикация авторских материалов в разделе не означает, что высказанная точка зрения или взгляд на происходящие события совпадает с мнением редакции. Преследуемая редакцией сайта цель – дать возможность высказаться различным сторонам, для того чтобы горожане могли разобраться в происходящих процессах.

Приглашаем краматорчан к диалогу. Если вы готовы открыто высказать свое мнение, не скрываясь за вымышленными именами, то присылайте свои материалы на адрес: news@6264.com.ua

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов