Який банер замовити?

Банер — графічне оголошення, що є посиланням на рекламований сайт. Основна перевага використання банерів полягає в їх універсальності. Цей вид інтернет-реклами підходить для ресурсів будь-якої тематики та масштабу — від невеликих сайтів-візиток до великих корпоративних порталів.Friendlyстверджує, що за допомогою банера розкрутка вашого сайту буде більш продуктивним, особливо якщо розробку сайту ви замовляли саме у Френдлі.


Банер — графічне оголошення, що є посиланням на рекламований сайт. Основна перевага використання банерів полягає в їх універсальності. Цей вид інтернет-реклами підходить для ресурсів будь-якої тематики та масштабу — від невеликих сайтів-візиток до великих корпоративних порталів.

При замовленні створення банера необхідно визначити наступні характеристики:

1. Цілі банера

Існує три головних призначення банера:

oзалучення відвідувачів на сайт;

oспонукання до купівлі товару чи послуги;

oпідтримка іміджу компанії.

Будь банер розробляється з урахуванням відповідності цих трьох завдань. Однак, для досягнення максимального ефекту необхідно визначити, яка мета створення банера переслідується в першу чергу. Від відповіді на це питання і буде залежати зміст банера.

2. Формат банера

На сьогоднішній день в інтернеті найбільш часто зустрічаються:

oСтатичні банери — це рекламне зображення без анімації, яка володіє двома важливими перевагами: воно швидко вантажиться (відвідувачі відразу побачать рекламне повідомлення) і завжди показується в браузерах (навіть якщо анімація відключена в налаштуваннях).

oАнімовані gif-банери — такий банер являє собою набір статичних зображень, що змінюють один одного через встановлений проміжок часу.  Анімоване зображення легко привертає увагу користувачів, а формат gif підходить для всіх популярних веб-браузерів.

oFlash-банери — динамічні банери, де анімація створюється на основі програмування. Переваги Flash-банерів: барвиста мультиплікація і можливість інтерактивності (банер реагує на дії користувача). Основний недолік Flash-банерів — їх висока вартість. Також варто враховувати, що перегляд Flash-банерів можливий тільки при наявності плагіна для програвання Flash-файлів. Користувачі, у яких такий плагін не встановлено, не побачать реклами.

Не можна однозначно сказати, який з перелічених вище форматів є кращим: багато що залежить від тематики сайту, що рекламується, цільової аудиторії, майданчиків для розміщення банера та інших факторів. Що стосується зручності і універсальності, то поки виграють статичні банери і анімовані gif-банери.

Flash формат менш поширений, деякі сайти і банерообмінні мережі можуть Flash-банер, просто не прийняти. Часто при розміщенні Flash-банера власники рекламних майданчиків додатково просять надати «заглушку» — простий gif або jpg банер, який буде відображатися, коли браузер користувача не програє Flash. В такому випадку потрібно вже два банери, що означає додаткові витрати.

3. Розмір банера

Є загальноприйняті стандарти, на які орієнтуються веб-розробники при створенні банерів, так і власники сайтів при плануванні рекламних місць на своїх ресурсах. Вибір таких форматів досить різноманітний.

Найбільш часто використовувані розміри банерів:

88×31 («кнопка») — постійно використовується при обміні посиланнями з іншими сайтами, в основному для підвищення індексу цитування.

468×60 — класичний банер, який зустрічається на переважній більшості сайтів і визнається всіма популярними банерообмінними мережами і веб-ресурсами.

120×240 — один з найбільш оптимальних варіантів банерної реклами, дозволяє вигідно представити товари або послуги.

100×100 і 125×125 — квадратні банери, які лише недавно стали популярними в російськомовному інтернеті.

160×600 («хмарочос») — завдяки своєму розміру добре помітний відвідувачам, також існують більш вузькі версії цього банера: 120×600 і 90×600.

За бажанням замовника можливе створення банера з будь-якими іншими параметрами. При виборі розмірів банера слід ознайомитися з рекламними форматами веб-ресурсів, на яких передбачається його розміщення.

4. Особливості банера

Переваги замовника щодо зовнішнього вигляду і способу подачі інформації:

oтекст для розміщення на банері;

oлоготип зображення для розміщення на банері;

oколірна гамма банера;

oсюжет (при анімації).

Виходячи з правил інтернет-реклами, зміст банера повинно відповідати загальноприйнятим морально-етичним нормам. Виключені елементи порнографії, насилля, ненормативна лексика і образливе зміст.

Зверніть увагу!

Часто рекламні майданчики в інтернеті мають свої власні вимоги, що приймаються банерів: розміри, формати, зміст, оформлення і т. д. Тому при замовленні банери для розміщення на конкретному веб-сайті необхідно передати розробникам всі правила даної площадки і надати посилання на цей ресурс.

http://friendly.com.ua
Якийбанерзамовити?
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
13 июля в Краматорске прошло торжественное открытие нового комплекса автомойки самообслуживания Twister Wash. Все клиенты в течении дня мыли свои автомобили бесплатно. Вот как это было: Комплекс автомойки самообслуживания Twister Wash находится по адресу: г. Краматорск, ул. Леонида Быкова, 1.
Общество
На улице Элеваторной сегодня утром, 18 июля, патрульные заметили автомобиль Ваз, который нарушил ПДД. Инспекторы решили его остановить. Во время общения у мужчины за рулем патрульные заметили признаки алкогольного опьянения. На предложения пройти освидетельствование на месте или в медицинском учреждении в установленном законом порядке нарушитель отказался. А вот во избежание ответственности он несколько раз предложил полицейским неправомерную выгоду в сумм...
Новости компаний
Герои большинства мультсериалов и фильмов о драконах вскоре становятся любимыми детскими игрушками. О самых интересных игрушечных дракошах рассказывают эксперты интернет-магазина «Будинок іграшок». Отношение к мифическим драконам неоднозначное. В одних легендах и сказках они показаны злобными существами, в других — добрыми помощниками и мудрыми советчиками. Чаще всего дракон-игрушка — реплика мультипликационного персонажа или киногероя, который помогает во...
Общество
Есть хорошая новость для тех, кто лучший или хочет им стать, искренний, этичный, порядочный и хочет быть в курсе всех событий своего города. Welcome в нашу команду! Сайту города Краматорска http://www.6264.com.ua/ нужен журналист. Функциональные обязанности: - написание авторских материалов - наполнение ленты новостей - фото и видеорепортажи Требования: - высшее образование - опыт работы на аналогичной должности - соблюдение сроков - коммуникабельность, го...
Общество
Участковые офицеры полиции Краматорска сообщили коллегам по ювенальной превенции о том, что в частном доме поселка Беленькое находятся дети с женщиной, которая назвалась их матерью. Ювенальные полицейские и специалисты по делам детей Краматорского городского совета совместно проверили условия содержания детей по указанному адресу и были неприятно удивлены. В доме отсутствовали продукты питания, везде грязно, наваленный хлам, разбросанные вещи, а малыши гол...
Общество
За прошедшие сутки вооруженные формирования Российской Федерации 15 раз нарушили режим прекращения огня. Из них 1 раз с применением запрещенного Минскими соглашениями оружия - минометов калибра 82 мм. Об этом сообщает пресс-центр ООС. В районе ответственности оперативно-тактической группировки "Восток" противник 14 раз обстрелял позиции Объединенных сил: - вблизи Николаевки - из гранатометов различных систем и крупнокалиберного пулемета;- трижды у Широкино...
Политические новости
19 липня о 19:00 у Парку Ювілейний у Костянтинівці відбудеться масштабна Караоке PARTY!  У програмі заходу, що проходить за підтримки кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому округу №49 Бориса Колеснікова: - масове караоке з відомим ведучим Леонідом Сенкевичем - виступ кавер-гурту - дискотека - феєр-шоу - інтерактиви - дитячі зони - миттєве фото - мюзикл Dinner show ALICE. Завершиться веселий та яскравий вечір п’ятниці незабутнім феєрверком...
Общество
Наблюдатель Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ Чеслав Концкий скончался в Краматорске. Об этом говорится в сообщении Посольства Республики Польша в Украине в Twitter. "С глубокой скорбью мы восприняли известие о смерти наблюдателя Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ в Краматорске господина Чеслава Концкого. Посольство Республики Польша в Украине выражает глубокие соболезнования родственникам и близким умершего, а также сотрудникам миссии СММ ОБСЕ",...
Общество
В наличном обращении в Украине на 1 июля 2019 года находилось наличности на общую сумму 393,8 млрд грн, в том числе банкнот - 391,3 млрд грн (2,8 млрд штук) и монет - 2,4 млрд грн (13,2 млрд шт.). Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на пресс-службу Национального банка. Как отметили в НБУ, в сравнении с началом года денежная наличность в обращении уменьшилась на 6,4 млрд грн (или на 1,6%). "Такая тенденция связана со стабильным трендом роста популярност...