Рятувальники Краматорська нагадали громадянам про правила пожежної безпеки

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та загибелі людей від них фахівці ДСНС систематично проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед насе лення.

Так, 17 серпня краматорськими рятувальниками спільно з представниками Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради була проведена чергова зустріч з городянами.

На початку зустрічі гості довели до присутніх оперативну інформацію, навели конкретні приклади та основні причини виникнення пожеж, детально роз'яснили основні правила поведінки при виявленні загоряння, використання первинних засобів пожежогасіння та порядок безпечної евакуації при пожежі.

Ще однією важливою темою зустрічі стало забезпечення безпеки дітей. Фахівці ДСНС привели трагічні приклади загибелі та травмування дітей і зазначили, що подібне, як правило, відбувається через безпечність дорослих, тому завдання батьків - вчасно вжити всіх заходів безпеки, контролювати проведення часу дітей і, найголовніше, ні в якому разі не залишати їх без нагляду.

Того ж дня співробітники 12 ДПРЗ поспілкувалися з мешканцями приватного сектору. У зв'язку з високим рівнем пожежної небезпеки громадянам настійно порекомендували не підпалювати суху траву та сміття, не допускати розведення багать поблизу житлових будинків і лісових масивів, тому що в деяких випадках вогонь может розповсюдитись на житлові будинки та приватні господарства, заподіяти значної матеріальної шкоди, стати загрозою життю та здоров'ю людей.

Також вогнеборці нагадали правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, наголосили на тому, що в разі небезпечної знахідки необхідно терміново зателефонувати за номерами "101" або "102", тому що роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці.

По закінченню бесіди рятувальники вручили тематичні пам'ятки та листівки щодо дотримання вимог пожежної безпеки із зазначенням номерів телефонів екстрених служб.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов