Виїзна акція центру зайнятості в Донбаський інститут техніки та менеджменту

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 13 вересня фахівці Краматорського міського центру зайнятості провели виїзний захід в Донбаському інституті техніки та менеджменту для студентів груп «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Фінанси і кредит», «Право», «Інженерія програмного забезпечення».

Проректор з навчально-виховної роботи Олександр Рудаков наголосив, що метою заходу є інформування студентів про актуальність проблеми і попередження торгівлі людьми.

Профконсультант Олена Кваша розповіла молоді про те, що торгівля людьми в сучасному світі – це одне з найнегативніших явищ суспільства: «Т оргівля людьми заснована на ставленні до людини як до товару, який можна купувати і продавати, змушувати до підневільної праці, в тому числі у секс-індустрії, в сільському господарстві, у зареєстрованих та нелегальних підприємствах, за мізерну платню або взагалі безкоштовно».

В ході заходу присутні познайомилися з причинами, ознаками, формами торгівлі людьми та були поінформовані про можливі ризики при працевлаштуванні за кордоном. Переглянувши тематичні відеоролики та слайд–презентації, студенти мали змогу відчути, наскільки глобальна ця проблема.

Впродовж акції молоді були запропоновані консультаційні послуги фахівців Краматорського міського центру зайнятості та участь у наповненні «Всеукраїнського Кадрового резерву».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов