ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» провів конкурс фахової майстерності

Щорічною традицією для працівників ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» напередодні Дня машинобудівника є проведення конкурсів фахової майстерності, завдяки яким керівництво підприємства може з легкістю відстежувати рівень професійного розвитку своїх підлеглих, а робітники вкотре можуть продемонструвати рівень володіння професією та своє прагнення розвиватися на обраному професійному шляху.

Цей рік для машинобудівників не став винятком. 16 вересня на підприємстві проходило одразу 2 конкурси фахової майстерності робітників – з професій «Електрогазозварник» та «Токар-розточувальник», гідну участь у яких прийняли і випускники ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»:

- Електрогазозварники Білоцерківський Іван, Шепілов Едуард, Запорожець В’ячеслав, Король Денис та Штанов Сергій;

- Токар-розточувальник Ісик Андрій.

Доказати свою професійну компетентність та високий рівень володіння професією усі конкурсанти мали через проходження двох етапів змагання.

На першому етапі необхідно було надати відповіді на теоретичний блок, до якого входили питання зі спеціалізації: матеріалознавство, допуски, техніка безпеки, охорона праці та ін. На другому ж етапі конкурсанти з обох професій виконували практичне завдання.

За думкою висококваліфікованого журі, до складу якого входили головний зварник ПрАТ НКМЗ Білинський В.А., заступник головного зварника Мерзляков А.Е., а також спеціаліст відділу ОРП і ДЗ, усі конкурсанти показали високий рівень майстерності та володіння професією. Однак конкурс є конкурс, а тому без визначення переможців цей день не обійшовся.

Приємно усвідомлювати, щопереможцем конкурсу фахової майстерності з професії «Токар-розточувальник» став випускник 2008 року, який на даний час працює в Мх №9,Ісик Андрій Юрійович. А до трійки переможців конкурсу з професії «Електрогазозварник» ввійшов робітник Цеху №16Білоцерковський Іван Анатолійович (випуск 2008 року), який посів почеснедруге місце.

Трохи слабший, однак все ж таки гідний результат продемонстрував іШепілов Едуард Сергійович (робітник ЦМК, випуск 2013 року), який посів у конкурсі 4 місце. Такі досягнення наших випускників вкотре доказують, що ми робимо свою працю не дарма і нам є чим пишатися!

На завершення змагання від імені Асоціації молоді ПАТ НКМЗ усі конкурсанти були нагороджені заохочувальними подарунковими сертифікатами на придбання побутової техніки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов