Виїзна акція центру зайнятості в загальноосвітній школі №23 Краматорська

2 жовтня на базі загальноосвітньої школи №23 міста Краматорська було проведено Виїзну акцію центру зайнятості для учнів 11-х класів.

Мета заходу – надати всебічну інформацію учнівській молоді щодо професій, які користуються попитом на ринку праці в нашому регіоні.

«Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна докладатися на випадковість», - розпочала захід фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олена Кваша.

Майбутнім випускникам було запропоновано прийняти участь у вправі «Знайомство». Хлопі та дівчата називали свої ім’я і професії, які приваблюють. Після того, як всі бажаючі відповіли на запитання, фахівець з профорієнтації Олена Кваша запропонувала обговорити, чим приваблює та чи інша професія і чи затребувана вона в нашому регіоні. Для того, щоб у старшокласників було правильне уявлення про стан ринку праці в нашому регіоні, профконсультант продемонструвала присутнім барометр професій та прокоментувала його.

Для визначення кола професійних інтересів учням було запропоновано пройти профорієнтаційне тестування за допомогою Анкети «Орієнтація». Результати викликали чималий інтерес, майбутні випускники жваво обговорювали свою провідну сферу діяльності та цікавилися, які професії належать до тої чи іншої сфери, чи затребувані вони у нашому регіоні і яку зарплату отримують фахівці, працюючи на підприємствах нашого міста.

Завдяки слайд-презентацї «Хочу. Можу. Треба» учні зрозуміли, що ідеальний вибір професії – це такий вибір, коли бажання співпадають з можливостями і потребами на ринку праці.

Наприкінці заходу старшокласникам було запропоновано відвідати Краматорський міський центр зайнятості для тестування на АРМ-профконсультант, а вдома пройти поглиблене тестування за допомогою тестового пакету «Магелано університет» на сайті www.mycareer.org.ua і звернутися до пофконсультантів для більш якісного розуміння результатів.

Директор В.Є. Рєпін

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
92 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов