Представники Головного управління Нацгвардії та Міністерства оборони Латвії відвідали краматорських школярів

У рамках проведення акції передачі гуманітарної допомоги з Латвії незахищеному населенню Донецької та Луганської областей відбувся візит представників Головного управління Національної гвардії України та Міністерства оборони Латвійської Республіки до загальноосвітньої школи №35 міста Краматорська.

Під час зустрічі, що проходила в актовому залі навчального закладу, для вихованців та керівництва школи було проведено презентацію, в ході якої іноземні гості розповіли про особливості функціонування кадетських сил «Яунсардзе», молодіжно-патріотичної організації, яка уже понад 25 років функціонує в Латвії. Зокрема, її поточний директор підполковник Айвіс Мірбахс поділився інформацією про її структуру, основні завдання, правила навчання та плани на майбутнє.

«Метою Латвійських кадетських сил є формування свідомості лояльних громадян, які готові служити суспільству та країні, що сприятиме розвитку державної оборони», – зазначив латвійський офіцер.

На завершення зустрічі військовослужбовці НГУ та закордонні гості обговорили з керівництвом школи плани подальшої співпраці, а саме участі вихованців навчального закладу в цивільній соціальній програмі «Молодь України», яку планують розпочати вже незабаром. Також домовились про поїздку краматорських школярів на екскурсію до Латвії, де вони візьмуть участь в табірному зборі латвійських кадетів.

«Проект, про який ви сьогодні розповіли, є дуже корисним для наших школярів. Серед них чимало патріотично налаштованих юнаків та дівчат, які постійно беруть участь у різноманітних молодіжних іграх та змаганнях. Приміром, цього року наші вихованці посіли друге місце на обласному етапі молодіжно-патріотичної гри «Джура», – зауважив директор школи Михайло Рідош.

Зазначимо, що згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Державної цивільної соціальної програми «Молодь України» на базі Національної гвардії України сформують молодіжний рух, який сприятиме створенню позитивного іміджу НГУ в суспільстві, а також підготовить підґрунтя для формування у молодого покоління патріотичної свідомості, почуття любові до України та пошани до видатних вітчизняних історичних діячів.

Прес-служба НГУ
Фото Олексія Павлюка

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов