У Краматорську відбувся семінар-практикум, присвячений предмету «Захист Вітчизни»

В приміщенні ДНЗ «Краматорське вище професійне училище» №42 пройшов обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни» та керівників фізичної культури професійно-технічних навчальних закладів Донецької області за темою «Використання сучасного службово-бойового досвіду під час первинної військової підготовки учнів ПТНЗ».

Організаторами заходу виступили: навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області та ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу», Центр соціальної підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч», за участю ДПСУ, представників цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, а також ГО HALO Trust.

Відкривала семінар-практикум завідувачка кабінету виховної та інформаційної роботи НМЦ ПТО у Донецькій області Ніна Бєлова, далі з вітальним словом виступили директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Едуард Гончаров та заступник голови ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» Едуард Мельников.

Перший тематичний блок був присвячений психології, тут викладачі зі всієї області прослухали лекцію-інструктаж від психолога Центру соціальної підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч» та дізналися про психологічний аспект роботи з викладання предмета «Захист Вітчизни».

Далі на присутніх очікував блок медицина, де представники СІМІС – організації, яка забезпечує проведення миротворчих заходів в ході локальних конфліктів чи війн, навчали "воєнруків" основам парамедицини та надання першої невідкладної допомоги. Інформацію по тематичному блоку «Тактика» надали представники державної прикордонної служби України, напрочуд цікавою виявилась розмова викладачів з прикордонниками, у підсумку освітяни відкрили для себе багато нового та поповнили свій багаж знань у цьому напрямку.

Представники HALO Trust – некомерційної благодійної організації, що займається знешкодженням наземних мін та боєприпасів, які можуть становити небезпеку для цивільних осіб розповіли про види та класифікацію зброї й озброєння, а також про основи життєзабезпечення в небезпечних зонах.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
77 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов