Умови вступу до вищих навчальних закладів України у 2018 році

Міністерство освіти і науки України оприлюднило умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році.

Новації Умов:

1. У 2018 році вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

2.Оцінки з англійської, французької німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів ЗНО 2018 року.

3. Традиційно для вступу у вищі навчальні заклади обов’язковим буде сертифікат з української мови і літератури. Але просимо звернути увагу, щоу 2018 році другий та третій предмети затверджено Міністерством (у додатку 4). Тобто вже зараз можна визначити перелік предметів, які потрібно буде обрати при реєстрації, можливо, потрібно буде завчасно скоригувати вже розпочату підготовку до вступу, бо у 2017 році перелік сертифікатів кожен ВНЗ визначав самостійно.

4. Вступники можуть подати до семи заяв не більш ніж з чотирьох спеціальностей.

Умовами також визначено особливості прийому до вищих навчальних закладів осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), або переселилися з неї після 01 січня 2018 року визначається Порядком прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України 21 червня 2016 року № 697, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 1 липня 2016 р. за № 907/29037.

Громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення) або переселилися з неї після 1 січня 2017 року мають спеціальні права щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти радить всім вступникам перед подачею заяв до вищого навчального закладу детальніше ознайомитися з Правилами прийому саме того ВУЗу, до якого ви збираєтесь вступати. Звертатися за роз’ясненнями потрібно безпосередньо до приймальних комісій ВНЗ.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов