В ДДМА відбулося урочисте засідання, присвячене Дню науки

17 травня в Донбаській державній машинобудівній академії відбулося урочисте розширене засідання Ради ДНЦ НАН України і МОН України, присвячене Дню науки.

Представники наукової спільноти вже не вперше збираються в Краматорську з нагоди професійного свята. Під час засідання Ради науковці приділяють значну увагу обговоренню актуальних проблем фундаментальних наук в Донбасі.

Цього року привітати наукову спільноту зі святом завітав заступник міського голови Юрій Люлька.

“Наука завжди була і залишається рушійною силою розвитку суспільства”, - зазначив Юрій Люлька. - “Завдяки вашій кропіткій, дослідницькій роботі ми йдемо шляхом розвитку та маємо змогу втілювати в життя найсміливіші задуми. Я вітаю вас зі святом, дякую за натхненний труд та бажаю нових відкриттів та звершень”.

Найкращі робітники науки були відзначені грамотами та подяками від Краматорського міського голови Андрія Панкова та Донецької облдержадміністрації.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов