Краматорськ вшанував пам̓ять жерт війни в Україні

В Краматорську 22 червня відбулося покладання квітів до меморіалу біля Вічного Вогню з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Присутні пройшли Сквером Героїв, вшанували загиблих хвилиною мовчання, а потім поклали квіти до меморіалу, повідомляє прес-служба ДонОДА.

77 років тому 22 червня 1941 року нацистська Німеччина разом із союзними їй державами Італією, Румунією, Словаччиною, Угорщиною та Фі нляндією розпочала війну проти Радянського Союзу, поклавши тим самим початок нового етапу Другої світової війни в Європі (01.09.1939 – 08.05.1945).

Протягом тієї війни Донецька земля двічі ставала ареною бойових дій у жовтні 1941 року (окупація німецькими військами Донецької області) та у серпні-вересні 1943 року (звільнення області Червоною армією).

Значну роль у справі звільнення Донеччини від окупантів відіграв й український партизанський рух. Похідні групи ОУН з’явилися на Донеччині в жовтні 1941 року – ОУН (б) та в грудні 1941 року – ОУН (м). Осередки організації діяли в найбільших містах області: Горлівка, Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ, Ясинувата. Загальна кількість учасників ОУН на Донеччині у 1941-1943 роках відповідно до сучасних досліджень оцінюється в 500 осіб.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов