«Карітас Краматорськ» презентував творчу майстерню по работі з деревом

22 червня в Краматорську в офісі проекту «Простір підтримки» БФ «Карітас Краматорськ» (вул. Південна, 9), відбулось урочисте відкриття творчої майстерні по роботі з деревом «ДревоДім».

Найсучасніше обладнання та необхідні інструменти від провідних фірм «DREMEL» та «BOSH» використані для оздоблення кожного робочого місця. Керівник майстерні ― досвідчений педагог та спеціаліст по роботі з деревом, учні якого неодноразова ставали призерами регіональних та всеукраїнських конкурсів.

Відкривав майстерню директор фонду о. Василь Іванюк, який у свої промові сказав

«За більше ніж 3 роки існування фонду, ми багато встигли, але ще більше має бути зроблено. Попри важку ситуацію, яка складається через військові дії, ми не можемо дозволити забувати про розвиток наших громад. Діти — наше спільне майбутнє, ця майстерня стане місцем розквіту їх творчого потенціалу та надасть можливість отримати перші практичні навички».

Мета діяльності майстерні ― це створення умов для розвитку у дітей творчих, трудових, професійних і соціальних навичок, які б дозволили їм себе реалізувати в подальшому дорослому житті.

В рамках заходу батьки змогли поспілкуватись з викладачем майстерні Віталієм Бровко, фахівцем по роботі з деревом з багаторічним досвідом. Який також продемонстрував приклади виробів, що будуть створюватись у майстерні.

Віталій також виказав наступну думку: «Ця майстерня прийде до вподоби не тільки дітям, але і батькам. Жоден батьком не зможе залишитись байдужим до інструментів представлених у майстерні і можливості працювати на них разом з власною дитиною».

Координатором проекту Катериною Овчаренко було презентовано для батьків і дітей програму занять на наступні пів року. Вона розповіла батькам: «Навчання побудовано таким чином, щоб починаючи з азів роботи з деревом, поступово піднімати складність. У свою чергу «майстерня» завжди відкрита до нових ідей, тому учасники самі можуть пропонувати, які вироби прагнуть навчитись».

Майстерня має інноваційну складову, яка полягає в її інклюзивному аспекті. Діти з інвалідністю та без, будуть займатись в спільних групах. Щоб допоможе на шляху соціалізації та руйнування хибних стереотипів, щодо вагомих особливостей чи обмеженості дітей з інвалідністю.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов