22 января - День Соборности Украины

ШАНОВНІ  ЗЕМЛЯКИ!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з урочистим святом – Днем Соборності України.

22 січня 1919 року було підписано Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія знаменувала собою народження єдиної незалежної соборної України.

У наш час ми всі стали творцями незалежної України, в якій втілилась мрія наших предків. І сьогодні ми несемо велику відповідальність за це надбання – за захист держави, за збереження громадського спокою і політичної стабільності у суспільстві.

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, спрямованих на дотримання принципів незалежності, на усвідомлення власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай День Соборності України затвердить в кожному з вас прагнення до єдності, допоможе глибше усвідомити наше історичне коріння і надасть сили  для роботи заради злагоди та добробуту на нашій землі.

Переконана, що об'єднавши свої зусилля, плідною і сумлінною працею ми зробимо наше місто ще кращим, а його мешканців – впевненими у завтрашньому дні.

Шановні краматорці!

Вітаючи вас з Днем Соборності України, бажаю вам доброго здоров'я, миру, благополуччя, щастя, сил і енергії для того, щоб успішно пронести у майбутнє естафету волелюбності і єднання.

 З повагою, секретар міської ради                                     К.О. Воробйова

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов