Молодіжна платформа «ВІЛЬна ХАта» рада запросити Вас на відкриття проекту «Розвиток соціальної відповідальності бізнесу та соціального підприємництва у місті Краматорську», яке відбудеться 7 квітня о 17:30 за адресою вул. Двірцева 28. 
Kram

Першим кроком у реалізації цієї ініціативи буде відкриття Kramatorsk Innovation Platform. KIP проект, який покликаний розвивати соціальне підприємництво у м. Краматорську та східному регіоні загалом. В межах проекту ми проведемо 5-тимодульну навчальну програму із соціального підприємництва, а також низку відкритих зустрічей на тему соціальної відповідальності бізнесу, антикорупції та громадського бюджету 

Мета проекту — допомогти вирішити соціальні проблеми міст та містечок регіону шляхом популяризації та навчання соціальному підприємництву, а також методам взаємодії в громаді. 
Тож чекаємо Вас на відкритті нашого проекту. 

З повагою, команда МП «Вільна Хата»! 


Підтримка проекту «Розвиток соціальної відповідальності бізнесу та соціального підприємництва у місті Краматорську», що реалізується БО «Львівська освітня фундація» на базі платформи «Вільна Хата» у Краматорську, здійснюється Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.