26-27 квітня кіносеанси у Краматорську відбудуться у приміщенні Молодіжної платформи «ВІЛЬна ХАта». Дорослого глядача не залишать байдужими фільми «Незламна», «Креденс», «Аве, Марія», в яких йдеться про головні складові нашого життя – любов та зраду, сімейні стосунки та внутрішній світ простої людини. Герої цих картин живуть у різних містах України та в різні історичні періоди, але всіх їх поєднує одне – бажання бути коханими та щасливими. Та основна інтрига показів – молодіжний трилер «Тіні незабутих предків», у якому сучасні студенти одного університету разом із карпатськими чаклунами-мольфарами боротимуться з силами зла. А діти зможуть подивитися пригодницьку казку-мультфільм «Бабай» та захоплюючий пізнавальний анімаційний серіал «Моя країна – Україна».

 

РОЗКЛАД ПЕРЕГЛЯДІВ

26 квітня

Молодіжна платформа «ВІЛЬна ХАта» (вул. Палацова, 28)

14.00 (дитячий сеанс) – «Бабай»

17.00 (сеанс для дорослих) – «Аве, Марія» ( перед переглядом – виступ режисера фільму та виконавиці головної ролі народної артистки України Людмили Єфименко. Відома по ролях у стрічках: «Легенда про княгиню Ольгу», «Лісова пісня. Мавка», «Лебедине озеро. Зона», «Молитва про гетьмана Мазепу»).

19.00 (сеанс для дорослих) – «Незламна» (перед переглядом – виступ виконавиці одній із ролей у фільмі заслуженої артистки України Алли Сергійко. Відома по ролях у стрічках та телесеріалах: «Співачка Жозефина та мишачий народ», «Хороші хлопці», «Впізнай мене, якщо зможеш», «Повернення Мухтара -3»)

27 квітня

14.00 (дитячий сеанс) – «Моя країна – Україна»

17.00 (сеанс для дорослих) – «Креденс»

19.00 (сеанс для дорослих) – «Тіні незабутих предків»