Избирательные округа Краматорска

ВІДОМОСТІ
про утворення територіальних виборчих округів
з виборів депутатів
Краматорська міська рада Донецької області
Номер територіального виборчого округуОпис меж територіального виборчого округуОрієнтовна кількість виборців в окрузі
1        м.Краматорськ – вул.Кришталева: 4–10; вул.Леоніда Бикова: 1, 5, 9–12 (виборча дільниця 140970);3 414
м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 119, 123; вул.Леоніда Бикова: 13–15; (виборча дільниця 140971)
2        м.Краматорськ – вул.Кришталева: 2; вул.Леоніда Бикова: 17–25 (виборча дільниця 140972)3 930
м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 109–115; вул.Хабаровська: 32–38 (виборча дільниця 140973);
3        м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 117, 121, 127; вул.Хабаровська: 40 (виборча дільниця 140974);3 863
м.Краматорськ – вул.Леоніда Бикова: 2–4, 6; вул.Ульянівська (виборча дільниця 140975);
4        м.Краматорськ – вул.Водобуд, вул.Дніпропетровська: 2–9, 15; вул.Коксобуд, вул.Прилуцька: 1–12; вул.Сахалінська (виборча дільниця 140976);2 950
смт Ясногірка – вул.Андрія Рубльова, вул.Баженова, вул.Вороніхіна, вул.Космонавтів, вул.Марка Бернеса, вул.Оксани Петрусенко, вул.Парникова, вул.Теплична, вул.Уборевича, пров.Тепличний (виборча дільниця 140985);
5        м.Краматорськ – вул.Архангельська, вул.Дніпропетровська: 10–12; вул.Прилуцька: 16–18 (виборча дільниця 140977);2 361
6        смт Біленьке – вул.Байкальська, вул.Бєляєва: 1–45; вул.Василькова, вул.Волоколамська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Грушевського, вул.Джамбульська, вул.Дніпропетровська: 15–162, 164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; вул.Єнісейська, вул.Заводська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–185; вул.Зарічна, вул.Земнухова, вул.Кокчетавська, вул.Кривоноса, вул.Кручковського: 1–44, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68; вул.Леонова, вул.Львівська, вул.Мостова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пензенська, вул.Прилуцька, вул.Саркісова, вул.Сахалінська, вул.Саянська, вул.Соборна, вул.Таджицька, вул.Ульянівська: 1–143, 145, 147, 155, 159, 161, 163, 165; вул.Чукотська, пров.Вологодський: 3–17; пров.Гродненський, пров.Ізюмський, пров.Курганський, пров.Нахічеванський, пров.Парниковий, пров.Соціалістичний: 1–24; пров.Цимлянський (виборча дільниця 140978);3 980
 
смт Біленьке – вул.Архангельська: 2–238, 240; вул.Астраханська: 1–206, 208, 210; вул.Барнаульська, вул.Бєляєва: 79–105; вул.Бородіно: 1–177, 179; вул.Брянська: 1–194, 196, 198; вул.Заводська: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52–118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 188–190, 192; вул.Кобзаря, вул.Пугачова, вул.Ульянівська: 144, 146, 148–154, 156–158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196; вул.Хабаровська, пров.Вологодський: 36; пров.Соціалістичний: 38–49 (виборча дільниця 140979).
7        смт Біленьке – вул.Абая, вул.Архангельська: 239, 241–310; вул.Астраханська: 207, 209, 211–278; вул.Бєляєва: 49; вул.Бородіно: 178, 180–271; вул.Брянська: 195, 197, 199–272; вул.Ванди Василевської, вул.Ветеранів, вул.Волоколамська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–50; вул.Галілея, вул.Дмитра Донського, вул.Дніпропетровська: 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195–290; вул.Доватора, вул.Заводська: 191, 193–285; вул.Іркутська, вул.Камська, вул.Кручковського: 47, 49–51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69–116; вул.Новий Світ, вул.Пирогова, вул.Ульянівська: 167, 169, 171, 173–175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197–201 (виборча дільниця 140980);4 098
 
смт Біленьке – вул.Аджарська, вул.Айвазовського, вул.Артемівська, вул.Багряна, вул.Блока, вул.Грабовського, вул.Естонська, вул.Золотиста, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Лугова, вул.Новосибірська, вул.Підгірна, вул.Райкіна, вул.Ровенська, вул.Родникова, вул.Серафимовича, вул.Титова, вул.Тютчева, вул.Челябінська, вул.Читинська, вул.Шаляпіна, пров.Тайшетський, пров.Тополиний, с-ще Василівська Пустош (виборча дільниця 140981).
8        смт Ясногірка – вул.Алма-Атинська, вул.Багратіона, вул.Бєлова, вул.Бонівура, вул.Брусиловича, вул.Буйка, вул.Вінницька, вул.Гайдара, вул.Казахська, вул.Кисловодська, вул.Кірова: 302, 304–306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 354, 356, 360–699; вул.Краматорської правди, вул.Любові Шевцової, вул.Марини Раскової, вул.Подвойського, вул.Радгоспна, вул.Старицького, вул.Тухачевського, вул.Херсонська, вул.Якіра, вул.3 З’їзду Колгоспників, пров.Рязанський, пров.Тамбовський, пров.Томський (виборча дільниця 140984).2 306
9        смт Ясногірка – вул.Адлерська, вул.Волховська, вул.Горна, вул.Карельська, вул.Карпенка-Карого, вул.Кірова: 1–301, 303, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333–337, 339, 341, 343, 345, 347, 349–353, 355, 357–359; вул.Купріна, вул.Литовська, вул.Пермська, вул.Плотинна, вул.Постишева, вул.Рилєєва, вул.Уссурійська, пров.Волинський, пров.Кіровоградський, пров.Криворізький, пров.Ладозький, пров.Ярославський (виборча дільниця 140982)3 883
 
смт Ясногірка – вул.Братська, вул.Вацетіса, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Маршала Рокосовського, вул.Миколаївська, вул.Петровського (виборча дільниця 140983)
10    смт Шабельківка – вул.Виборзька, вул.Кедрова, вул.Котляревського, вул.Перспективна, вул.Франка, пров.Піщаний, смт Ясна Поляна (виборча дільниця 140986);5 177
 
смт Шабельківка – вул.Березова, вул.Биковського, вул.Вавілова, вул.Горгуля, вул.Клушина, вул.Псковська, вул.Чичеріна, вул.Шаталова, вул.Шевченка, пров.Красноводський, пров.Робочий, смт Олександрівка, смт Софіївка (виборча дільниця 140987);
 
смт Шабельківка – вул.Абхазька, вул.Акулова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільямса, вул.Волгодонська, вул.Гребенюка, вул.Докучаєва, вул.Ковпака, вул.Краснодарська, вул.Латвійська, вул.Мальцева, вул.Мариніна, вул.Полєтаєва, вул.Рудзутака, вул.Селянська, вул.Семеренка, вул.Сочинська, вул.Тичини, вул.Трактористів, вул.Фадєєва, вул.Фермерська, вул.Челюскінців, вул.Чернівецька, вул.Шабельківська, вул.40 років Перемоги, пров.Верхоянський, пров.Городній, пров.Металістів (виборча дільниця 140988).
11    смт Малотаранівка – вул.Аврори, вул.Бубнова, вул.Володимирська, вул.Гречка, вул.Гур’ївська, вул.з/д Казарма 1054 км., вул.Киргизька, вул.Командарма Федька, вул.Комбайнерів, вул.Мельнична, вул.Нікопольська, вул.Радянської міліції, вул.Семипалатинська, вул.Станіславського, вул.Чучупалова, вул.Юних Комунарів, пров.Світлий, пров.Тюменський (виборча дільниця 140989);2 760
 
смт Комишуваха, смт Малотаранівка – вул.Абрикосова, вул.Балтійська, вул.Барвінківська, вул.Бірюзова, вул.Гая, вул.Глинки, вул.Дагестанська, вул.Довженка, вул.Жовтнева, вул.Кольцова, вул.Липецька, вул.Малиновського, вул.Маршака, вул.Місячна, вул.Перепелиці, вул.Першотравнева, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Сєрова, вул.Червона, вул.Чубаря, вул.Чуваська, пров.Луначарського, пров.Червоний (виборча дільниця 140990).
12    смт Красноторка, с.Привілля (виборча дільниця 140991).2 254
13    м.Краматорськ – вул.Азовська, вул.Гамарника, вул.Героїв Союзу: 124–124А, 126–200; вул.Горлача, вул.Дивногірська, вул.Добровольського, вул.Економічна, вул.Єлісєєва, вул.Заслонова, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Кемеровська, вул.Корнійчука, вул.Корольова, вул.Ніжинська, вул.Озерна, вул.Пацаєва, вул.Саратовська, вул.Філатова, вул.Червонофлотська, вул.Ширшова, вул.Шкуріна, вул.Юліуса Фучика, пров.Брюллова, пров.Прудний (виборча дільниця 140992);4 355
 
м.Краматорськ – вул.Брестська, вул.Бугайова, вул.Верхня, вул.Гармонійна, вул.Героїв Союзу: 2–17, 20, 22–24, 30–32, 34, 36, 38; вул.Гомельська: 1–11; вул.Клари Цеткін: 1–30, 32, 34–42, 44, 46–48, 52, 54–56А, 58, 60–78, 80–88; вул.Кленова, вул.Курортна, вул.Ляпідевського, вул.Манлива, вул.Надії, вул.Нижня, вул.Оборонна, вул.Одеська, вул.Омська, вул.Перекопська, вул.Самарська, вул.Світла, вул.Сохрякова, вул.Степова, вул.Сумська: 1, 3, 5, 7, 11, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–41, 43–45, 47, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Тіниста, вул.Челюскінців, вул.Шарабана, пров.Барикадний, пров.Омський, пров.Онезький, пров.Роздільний, пров.Трудовий, пров.Шепетівський (виборча дільниця 140993);
 
м.Краматорськ – вул.Бобруйська, вул.Гастелло, вул.Героїв Союзу: 19, 21, 25, 33, 35, 37, 41–122, 124Г; вул.Гомельська: 14–66; вул.Дружби Народів, вул.Іванівська, вул.Каракумська, вул.Клари Цеткін: 31, 33, 43, 45, 51, 53, 57А, 59, 79, 94–138; вул.Костромська, вул.Крамського, вул.Люботинська, вул.Мусоргського, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Подільська, вул.Старобельська, вул.Сумська: 2, 4, 6, 8, 12–14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 42, 46, 48–50, 52–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–86; вул.Тургенєва, вул.Ударників, вул.Урожайна, вул.8 Березня, пров.Закарпатський, пров.Молодогвардійський, пров.Робочий (виборча дільниця 140994).
14     м.Краматорськ – вул.Акмолінська, вул.Балаклавська, вул.Баумана, вул.Водобаки, вул.Ворошилова: 1–35; вул.Декабристів: 2–13; вул.Дзержинського: 2–44, 49, 51; вул.Карла Лібкнехта, вул.Комінтерну: 69, 90–205; вул.Краєвидна: 1–9, 19; вул.Крилова, вул.Крупської: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 87–89, 91, 93, 95, 97–106, 108, 110, 112, 116, 118, 120–122, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 146; вул.Курако, вул.Магаданська, вул.Орловська, вул.Польова, вул.Пржевальського, вул.Проїзна: 81, 83–151; вул.Сімферопольська, вул.Тверська, вул.Трьохгірна, вул.Фрунзе: 1–19; вул.Шиферна, вул.Шкільна: 59–61, 67, 71, 81–166; вул.Ялтинська, вул.Ямська, вул.Ярославська, вул.3 Інтернаціоналу: 81, 83, 85–87, 89, 91–93, 95, 99, 101, 103, 105–107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123 (виборча дільниця 140995);4 003
 
м.Краматорськ – вул.Алтайська, вул.Артема: 3–97; вул.Байдарська, вул.Будівельна, вул.Воровського: 6–91, 95, 97; вул.Дарвіна: 3–59, 61, 63, 65, 67, 69, 73–75, 79, 81, 85–89; вул.Калініна: 1–96, 98, 100, 102; вул.Комуністична: 64, 66–109; вул.Конституції: 1–21; вул.Крупської: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76–78, 80, 82, 84–86, 90, 92, 94, 96; вул.Педагогічна, вул.Проїзна: 82А; вул.Рєпіна, вул.Серпухівська, вул.Тарна, вул.Тульська, вул.Ціолковського, вул.Червона Скала, вул.Чикериса, вул.Шаумяна, вул.26 Бакінських Комісарів, вул.3 Інтернаціоналу: 1–80, 82, 84; пров.Прохідний, пров.Таймира (виборча дільниця 140996).
15     м.Краматорськ – вул.Блінова, вул.Дитяча: 4–20, 23; вул.Клубна, вул.Комуністична: 3–63, 65; вул.Лассаля: 5–80; вул.Союзна: 1–11, 17; вул.Шкільна: 14–17, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 45, 47, 51–53А, 57; вул.17 Партз’їзду, пров.Крутий (виборча дільниця 140997);4 142
 
м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 1–61; вул.Гвоздильна, вул.Годуванцева, вул.Голубіна, вул.Горлівська, вул.Дитяча: 22, 24–70; вул.Залізнична, вул.Кагатна, вул.Карла Маркса, вул.Комарова, вул.Лассаля: 3; вул.Луначарського, вул.Мала Садова, вул.Місцепрому, вул.Охрова, вул.Проїзна: 3–79; вул.Рози Люксембург: 3–32, 44, 50; вул.Салтикова-Щедріна, вул.Сінна, вул.Шкільна: 1–6А; пров.Вітебський, пров.Вузький, пров.Горняцький, пров.Емалевий, пров.Затока, пров.Макіївський, пров.Сормовський, пров.Тихий (виборча дільниця 140998).
16     м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 73, 79–81Б, 83; вул.Дем’яна Бєдного: 1, 3–3А, 5, 7, 9; вул.Комінтерну: 3–6, 12, 14; вул.Комсомольська: 13; вул.Косіора: 1–6, 8; вул.Краєвидна: 22; вул.Союзна: 16, 18, 20, 22; вул.Спортивна: 3, 9–14; вул.Шкільна: 12, 18; просп.Жовтневий: 2–8, 10, 12 (виборча дільниця 140999);3 709
 
м.Краматорськ – вул.Артема: 98–225; вул.Будаєва: 21–45; вул.Войкова, вул.Воровського: 94, 96, 98–219, 221–229, 231, 235, 237; вул.Ворошилова: 37–54; вул.Дарвіна: 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 76–78, 80, 84, 97–135; вул.Декабристів: 14–39, 41, 43; вул.Дем’яна Бєдного: 2, 4, 6, 8, 10–49; вул.Дзержинського: 48, 50, 52–109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–129, 131; вул.Доменщиків: 1–25, 27, 31, 33, 35–35А; вул.Калініна: 97, 99, 101, 103–205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223; вул.Комінтерну: 9–11, 13, 15–68, 74; вул.Комсомольська: 19–59; вул.Конституції: 22–59; вул.Кооперативна, вул.Косіора: 7, 9–40; вул.Краєвидна: 14–18, 20, 24–53, 55–57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Крупської: 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 123–129, 131, 133–135, 137, 139, 141, 143–145, 149–236; вул.Металістів, вул.Моріса Тореза: 59, 69, 75, 77, 81–88, 94, 104–110; вул.Пролетарська: 17–44; вул.Союзна: 19, 21, 23–29, 31–33, 37, 39, 41–41А, 43–47, 49, 53–69, 71, 73, 75–77, 81–83, 95–195; вул.Спортивна: 17–46; вул.Тувінська, вул.Фрунзе: 20–53; вул.Шкільна: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–38, 40–44, 46, 50, 54–56, 64–66, 68, 74–78; вул.3 Інтернаціоналу: 88, 90, 94, 96–98, 100, 102, 104, 108–110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–216, 218, 220–222 (виборча дільниця 141001).
17     м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 62–70, 74–78А, 82; вул.Далекосхідна, вул.Островського, вул.Рози Люксембург: 41, 49, 51–88; вул.Червона Зоря, вул.Червона Пушка, вул.Шкільна: 10; вул.Шури Назаренка, вул.1 Травня, вул.20 років Жовтня (виборча дільниця 141000).3 118
18     м.Краматорськ – вул.Алейна: 3, 9–25; вул.Артема: 228–247; вул.Будаєва: 12, 14, 16; вул.Водоп’янова, вул.Воровського: 220, 230, 232–234, 236, 238–267; вул.Ворошилова: 55–86; вул.Декабристів: 40, 42, 44–85; вул.Дзержинського: 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 133–162; вул.Доменщиків: 26, 28–30, 32, 34, 36–87; вул.Калініна: 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224–253; вул.Квітуча, вул.Краєвидна: 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68–125; вул.Леваневського, вул.Лікарняна: 54, 56, 58, 60–66; вул.Моріса Тореза: 45, 47, 49–51, 53, 96–102, 114–156; вул.Райдужна: 1–9, 11; вул.Руденка, вул.Союзна: 34–36, 38, 40, 42, 48, 50, 70, 72, 74, 78–80, 88, 197–215; вул.Фрунзе: 54–113; вул.Черняховського, вул.3 Інтернаціоналу: 217, 219, 230–236; пров.Дубравінський, пров.Лікарняний, пров.Луговий, пров.Муравйова, пров.Печерський (виборча дільниця 141002);3 362
 
м.Краматорськ – вул.Адміністративна, вул.Алейна: 4; вул.Будаєва: 3–10, 13, 15, 17; вул.Велика Садова: 84–116; вул.Каширіна, вул.Комсомольська: 3–8, 14–16; вул.Лікарняна: 3–53, 55, 57, 59; вул.Моріса Тореза: 5–44, 46, 48, 52, 56, 62–68, 70–74, 76, 78–80, 90–92; вул.Пролетарська: 3–14; вул.Райдужна: 10, 12–23; вул.Свердлова, вул.Свободи, вул.Союзна: 30; вул.Спартаківська, вул.Спортивна: 2, 4–6; вул.Юних Ленінців, просп.Жовтневий: 9, 11, 14–20 (виборча дільниця 141003).
19     м.Краматорськ – вул.Зої Космодем’янської: 1–44; вул.Керченська, вул.Коротка, вул.Кременчуцька, вул.Кронштадська, вул.Куйбишева: 1–34, 36, 38–42; вул.Куликовська, вул.Макарова: 9–81; вул.Марка Вовчка, вул.Миргородська: 2–39, 41, 43, 47, 49; вул.Можайського, вул.Мурманська, вул.Нахімова, вул.Невельського, вул.Нестерова, вул.Осипенка: 3–22; вул.Плеханова: 1–114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; вул.П’ятигорська, вул.Софії Ковалевської: 3–124; вул.Танкістів: 3, 5, 7–9, 11–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41Б, 43, 45, 51, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99, 107, 109–111, 113, 115, 123, 127, 129, 131; вул.Тбіліська, вул.Ушакова: 2–19; вул.Черкаська, вул.Чорноморська, вул.3 Вересня, вул.9 Травня (виборча дільниця 141007);3 477
 
м.Краматорськ – вул.Амурська, вул.Бадаєва: 38; вул.Блюхера, вул.Депутатська: 1, 5, 17, 19, 21, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37–39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 61, 67; вул.Єсеніна, вул.Жигулівська: 11–34; вул.Житомирська, вул.Запорізька, вул.Зої Космодем’янської: 50–68; вул.Кишинівська, вул.Красноярська, вул.Кубанська, вул.Куйбишева: 35, 37, 43–74; вул.Кутузова, вул.Макарова: 85; вул.Миргородська: 40, 42, 44–46, 48, 55–67; вул.Мордовська, вул.Невська, вул.Новоросійська, вул.Осипенка: 27–54; вул.Пархоменко, вул.Сєдова, вул.Смоленська, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Танкістів: 4, 6, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46–50, 52–54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100–106, 108, 112, 114, 116–122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152; вул.Хасанівська, вул.Червоної кінноти: 56–66; вул.Чернігівська, пров.Поліський (виборча дільниця 141009).
20     м.Краматорськ – вул.Воронезька, вул.Ворошиловградська, вул.Дружківська, вул.Іскри, вул.Каменєва, вул.Красіна, вул.Кримська, вул.Мінська, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Остапенка, вул.Уманська, пров.Луганський, с-ще Ашуркове, с.Семенівка (виборча дільниця 141004);3 090
 
м.Краматорськ – вул.Бадаєва: 1–26; вул.Депутатська: 2–4, 6–16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54–56, 60, 62, 68–142; вул.Епрону, вул.Київська, вул.Коперника, вул.Красногорська, вул.Миру, вул.Нова Зоря, вул.Плеханова: 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–154; вул.Скрипника, вул.Софії Ковалевської: 128–152; вул.Танкістів: 133, 135, 137, 139, 141–145, 147, 149, 151, 153–169; вул.Ушакова: 20–68; вул.50 років ВЛКСМ, пров.Водний, пров.Лиманський, пров.Машинобудівний (виборча дільниця 141008);
21     м.Краматорськ – вул.Аеродромна, вул.Астрономічна, вул.Барабінська, вул.Башкирська, вул.Громова, вул.Єрмака, вул.Заломова, вул.Ілліча: 48А, 72–76, 78–84, 86–88, 101–151; вул.Котовського, вул.Ленінградська, вул.Менделєєва, вул.Механізаторська, вул.Микити Ржавського, вул.Потьомкіна: 1–11, 13, 15, 17, 21; вул.Прогресивна, вул.Урицького, вул.Уфимська, вул.Харківська, вул.Шахтарська, вул.Шота Руставелі: 2–16, 22; (виборча дільниця 141005);3 404
 
м.Краматорськ – вул.Актюбінська: 16–18, 20–121, 123, 125, 127, 131–133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155–157; вул.Біломорська, вул.Благоєва, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Двинська, вул.Дібровна, вул.Загірська: 1–49; вул.Іртишська: 1–45, 47; вул.Маріупольська, вул.Могилевська, вул.Некрасова, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Полтавська, вул.Потьомкіна: 12, 14, 16, 18, 22–89; вул.Сальська: 47, 49, 54–94; вул.Стратосферна, вул.Східна, вул.Тимирязєва, вул.Ферганська, вул.Центральна: 137, 139, 143, 147, 149, 151–153, 155, 157, 160–242; вул.Чкалова, вул.Шота Руставелі: 21, 23–42А; вул.Щаденка (виборча дільниця 141006);
22     м.Краматорськ – вул.Гоголівська: 1–28; вул.Димитрова, вул.Кіма: 5–42; вул.Лікарська, вул.Новгородська, вул.Остапа Вишні: 2–2А, 4–8, 14, 22, 38; вул.Правди, вул.Тельмана: 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59–61, 63, 67, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 133; вул.Чернишевського, вул.12 Грудня, вул.26 Червня: 4–25; вул.7 Конгресу: 3–18; пров.Український (виборча дільниця 141011);4 194
 
м.Краматорськ – вул.Актюбінська: 122, 124, 126, 128–130, 132, 134, 136, 138, 140–142, 144, 146, 148, 150, 152–154, 159–195; вул.Анрі Барбюса: 41, 43, 45–47, 49–166; вул.Гоголівська: 29–80; вул.Донецька: 36–148; вул.Загірська: 51–88; вул.Іртишська: 46, 48–81; вул.Кіма: 49–100; вул.Кремінна, вул.Литвинова: 3, 5, 7, 9, 11–125; вул.Остапа Вишні: 50–72; вул.Рибінська: 22–26, 28, 30–173; вул.Ромена Роллана: 47, 49, 51–178; вул.Сальська: 3, 5, 11, 13, 17–19, 25–27, 29, 35, 45; вул.Севастопольська: 57, 59, 61, 63–180; вул.Тельмана: 2А–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64–66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–124, 126, 128–132; вул.Шмідта: 59, 61, 63–198; вул.Щорса: 35, 37, 41–168; вул.26 Червня: 26–87; вул.7 Конгресу: 24–60 (виборча дільниця 141012).
23     м.Краматорськ – вул.Авіаційна, вул.Актюбінська: 1–15, 19; вул.Анрі Барбюса: 2–40, 42, 44, 48; вул.Бєлінського, вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Донецька: 3–35; вул.Дунаєвського, вул.Енгельса, вул.Ілліча: 1–35, 53–71, 77, 85, 93–99А; вул.Індустріальна, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Литвинова: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Мартенівська, вул.Металургійна, вул.Механічна, вул.Мічуріна, вул.Орджонікідзе: 45–59, 61–87; вул.Профінтерну, вул.Радищева, вул.Рибінська: 1–21, 27, 29; вул.Ромена Роллана: 1–46, 48, 50; вул.Сальська: 4, 6, 12, 14, 20–22, 28, 30, 38, 48, 50; вул.Севастопольська: 1–56, 58, 60, 62; вул.Тевельова, вул.Толстого, вул.Центральна: 4, 6, 8–136, 138, 140–142, 144–146, 148, 150, 154, 156, 158; вул.Чайковського, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Шмідта: 1–57, 60, 62; вул.Щорса: 1–34, 36, 38–40; вул.9 Січня, пров.Ангарський, пров.Дубового, пров.Слюсарний: 12–14, 16–46 (виборча дільниця 141010);4 257
 
м.Краматорськ – вул.Білянська, вул.Горького, вул.Железняка, вул.Карнаухова, вул.Московська, вул.Новикова-Прибоя, вул.Орджонікідзе: 4–35, 60, 88–152; вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Центральна: 1–3, 5, 7; пров.Річний, пров.Слов’янський, пров.Слюсарний: 1–9, 15; пров.Тупиковий (виборча дільниця 141013);
 
м.Краматорськ – вул.Бабушкіна, вул.Басіна, вул.Більшовицька, вул.Верещагіна, вул.Весняна, вул.Володарського, вул.Гаражна, вул.Дачна, вул.Достоєвського, вул.Жигулівська: 2–8; вул.Краматорська, вул.Лисенка, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Полярна, вул.Поштова, вул.Привокзальна, вул.Радянська, вул.Сільськогосподарська, вул.Солікамська, вул.Тагільська, вул.Фіолетова, вул.Фурманова, вул.Чайкіної, вул.Червоних маршалів, вул.Червоних партизан, вул.Червоної кінноти: 6–50; вул.Шишкіна, вул.Щукіна, пров.Берегового, пров.Західний, пров.Орський, пров.Сиваський (виборча дільниця 141014).
24     м.Краматорськ – вул.Леніна: 48; вул.Магнітогорська: 4–6, 8–10; вул.Маяковського: 19; вул.Рум’янцева: 12–13; вул.Шкадінова: 5–12, 14 (виборча дільниця 141016);3 348
 
м.Краматорськ – вул.Білоруська, вул.Лагоди, вул.Лазо: 20; вул.Леніна: 3–5, 7, 11, 13–15, 17; вул.Маяковського: 16, 18, 22–29; вул.Рум’янцева: 18–27; вул.Сакко і Ванцетті, вул.Соціалістична: 2, 4, 9–14; вул.Транспортна: 16–26; вул.Шкадінова: 13, 15–19 (виборча дільниця 141017).
25     м.Краматорськ – вул.Кирилкіна, вул.Лазо: 2–7; вул.Магнітогорська: 3, 7; вул.Маяковського: 8–15, 17; вул.Рум’янцева: 9–11; вул.Транспортна: 3–7; вул.Щербакова4 045
(виборча дільниця 141015);
 
м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 16–19; вул.Карпинського: 1–4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28–30, 32, 34; вул.Лазо: 22–26; вул.Леніна: 19, 24–37; вул.Марата: 17; вул.Маяковського: 31–35; вул.Соціалістична: 21–23; вул.19 Партз’їзду: 19–27, 33; пров.Науковий (виборча дільниця 141019).
26     м.Краматорськ – вул.Леніна: 40–47, 49–55; вул.Об’їзна: 16–36; вул.Ювілейна: 2–16, 18, 20, 22, 24; вул.19 Партз’їзду: 35, 37; (виборча дільниця 141020).3 572
 
м.Краматорськ – вул.Двірцева: 27, 29, 31, 33, 35–37, 39–41, 43, 45, 47; вул.Ювілейна: 26; вул.19 Партз’їзду: 28–32 (виборча дільниця 141021).
27     м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 5, 7, 11; вул.Двірцева: 54–56, 61–67 (виборча дільниця 141022);3 985
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 1–3, 6, 8; вул.Леніна: 70 (виборча дільниця 141023).
28     м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 2–12; вул.Карпинського: 5–7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21, 23–25, 27, 31, 33; вул.Лазо: 29–48; вул.Об’їзна: 4–14; вул.Рум’янцева: 30–33; вул.Соціалістична: 1, 3, 5–7; вул.Уральська, вул.19 Партз’їзду: 1–14 (виборча дільниця 141018);4095
м.Краматорськ – вул.Гвардійців Кантемирівців: 1–11; вул.Двірцева: 53, 57 (виборча дільниця 141024).
29     м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 19; вул.Катеринича: в/ч А3546; вул.Паркова: 99–105 (виборча дільниця 141026);4 164
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 27; вул.Миколи Рибалка, вул.Паркова: 54, 56–58, 60, 62, 107 (виборча дільниця 141027).
30     м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 36, 38; вул.Наді Курченко: 10, 12, 14, 16–20, 22–24, 26, 29, 36–37; вул.Остапа Вишні: 21 (виборча дільниця 141028);4 440
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 40–44; вул.Остапа Вишні: 1, 3, 11–13, 17–19, 25–33; вул.Ювілейна: 33 (виборча дільниця 141029).
31     м.Краматорськ – вул.Наді Курченко: 9, 11, 21; вул.Паркова: 30–32, 36, 38, 40–44, 46, 85, 91 (виборча дільниця 141030);4 244
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 29–35, 37, 39, 81; вул.Наді Курченко: 15, 25, 27, 31–35; вул.Паркова: 48, 50 (виборча дільниця 141031).
32     м.Краматорськ – вул.Гвардійців Кантемирівців: 25, 29; вул.Паркова: 20, 22–24, 26, 28, 83; вул.Ювілейна: 17;4 376
(виборча дільниця 141032);
 
м.Краматорськ – вул.Наді Курченко: 3–8, 13; вул.Ювілейна: 19, 21, 23, 25, 27–29, 35, 62 (виборча дільниця 141033);
33     м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 13–15, 21; вул.Двірцева: 58 (виборча дільниця 141025);3 729
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 16–18, 24; вул.Паркова: 93–95 (виборча дільниця 141034).
34     м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 10, 12; вул.Двірцева: 44, 46, 48 (виборча дільниця 141035);3 886
 
м.Краматорськ – вул.Гвардійців Кантемирівців: 17–19, 27; вул.Паркова: 87–89 (виборча дільниця 141036).
35     м.Краматорськ – вул.Паркова: 16, 63–79; вул.Ювілейна: 52–56; вул.19 Партз’їзду: 63 (виборча дільниця 141037);3 392
 
м.Краматорськ – вул.Двірцева: 42; вул.Ювілейна: 34, 36–50; вул.19 Партз’їзду: 51, 53, 65 (виборча дільниця 141038)
36     м.Краматорськ – вул.Паркова: 14, 59, 61; вул.19 Партз’їзду: 57–59, 61, 64, 66–67, 72; (виборча дільниця 141039);3 380
 
м.Краматорськ – вул.Двірцева: 34, 38; вул.19 Партз’їзду: 44–50, 52, 54; (виборча дільниця 141040).
37     м.Краматорськ – вул.Двірцева: 4–8, 12, 16, 18, 20, 22–26, 28, 30, 32; вул.Соціалістична: 45, 51–53, 55, 57 (виборча дільниця 141041);3 283
 
м.Краматорськ – вул.Паркова: 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51–53, 55; вул.Соціалістична: 67; вул.19 Партз’їзду: 60, 68–70 (виборча дільниця 141042).
38     м.Краматорськ – вул.Богдана Хмельницького: 34; вул.Паркова: 25, 27, 29, 33; вул.Соціалістична: 61–66, 69–74 (виборча дільниця 141043);3 334
 
м.Краматорськ – вул.Богдана Хмельницького: 20–32; вул.Паркова: 9, 15, 17–19, 21; вул.Шкадінова: 56, 62–63, 65, 69–71, 75 (виборча дільниця 141044).
39     м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 39–47; вул.Паркова: 1–3, 8, 10; вул.Шкадінова: 74, 76–84 (виборча дільниця 141046);2 630
 
м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 16–20, 24–35; вул.Богдана Хмельницького: 2, 4, 10–12, 14, 16–18; вул.Паркова: 5–7; вул.Шкадінова: 58, 64, 66–68 (виборча дільниця 141047).
40     м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 49–63; вул.Південна, вул.Шкадінова: 88–121 (виборча дільниця 141045);3 789
 
м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 12, 14, 21–23; вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 7–9, 13, 15; вул.Соціалістична: 54, 56; вул.Шкадінова: 48–50, 52, 57, 59; просп.Миру: 2, 6, 10 (виборча дільниця 141048).
41     м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 10, 13, 15; вул.Катеринича: 1–8; вул.Шкадінова: 34–42; пл.Леніна, просп.Миру: 1, 3–5, 9; (виборча дільниця 141049).3 045
 
м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 2; вул.Леніна: 6, 10; вул.Марата: 1–6; вул.Піщаного, вул.Шкадінова: 30; (виборча дільниця 141050).
42     м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 25–31; вул.Двірцева: 9–11, 13–15, 17, 19, 21; вул.Катеринича: 14, 18–22, 24, 28, 34–48; вул.Соціалістична: 35–37, 46–50; вул.19 Партз’їзду: 34, 36, 40; (виборча дільниця 141051).4 142
 
м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 23; вул.Катеринича: 13, 15–17, 23, 25–27, 29; вул.Леніна: 12, 16, 18, 20–22; вул.Марата: 7–14; вул.Соціалістична: 29–34; вул.Шкадінова: 47, 51; пров.Інтернату (виборча дільниця 141052).
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии