• Главная
  • Ідентифікаційний код за єдрпоу
Реклама
14:43, 22 ноября 2015 г.

Ідентифікаційний код за єдрпоу

Реклама

Ідентифікаційний код за єдрпоу виступає в якості універсального ідентифікаційного номеру юридичних осіб, який міститься в єдиному державному реєстрі. Цей реєстр було створено ще в 1996 році, і зі змінами він функціонує і сьогодні.

Цей код представлений у вигляді восьми серійно порядкових цифр. Присвоїти код може державний реєстр, орган державної статистики, а також виконавча влада України.

Сьогодні, цей код, разом з іншою інформацією міститься в єдиному державному реєстрі підприємств. Варто зазначити, що інформацію з реєстру видають на підставі запиту, який робиться відповідно до зразків витягів та довідок (вони представлені у вигляді фіолетових бланків, нові бланки зроблені у вигляді бузкового кольору) та виписки (зроблена на бланку жовтого кольору, нові ж також мають бузковий колір). Якщо говорити про різницю між цими трьома документами, то вона полягає у наданні різної інформації.

Запит на отримання довідки з єдрпоу зараз здійснюється відповідно до змін з 1 березня 2013 року. Вартість такої довідки становить 20,40 грн, в тому випадку, якщо довідка міститься на одному бланку, якщо ж його недостатньо, то за кожен наступний бланк додається плата у 3,40 грн.

Пошук інформації для довідки система здійснює за кодом ЄДРПОУ або за найменуванням. В довідці прописують те, чи існує запит ЄДР про підприємство або юридичну особу, по якій ведеться пошук. Тут також ми знайдемо інформацію про те, чи перебуває підприємство у процесі припинення, банкрутства чи роботи. Варто зазначити, що інформацію про припинення діяльності, все ж подають без дати припинення, що викликає деякі непорозуміння та питання. Тому, якщо вам необхідна ця інформація, то ми рекомендуємо замовити вибірковий витяг.

Якщо ж казати про термін видачі цього документу, то він не був змінений і складає п’ять робочих днів після того, як була подана заява на видачу довідки з єдрпоу. Також варто зазначити, що таку довідку має право видавати будь-який державний реєстратор. Такі довідки можуть видаватися на кожну юридичну особу чи підприємця без ніяких виключень та незважаючи на те, де вони були зареєстровані.

Таким чином, ми можемо побачити, що даний метод пошуку, являє собою доволі зручний пошук тої чи іншої інформації про юридичну особу або підприємство. Це сприяє більш доступному інформуванню суспільства, що допомагає у вирішенні маси питань. Запит на отримання довідки з єдрпоу допоможе у пошуку різноманітних відомостей про ту чи іншу юридичну особу чи підприємство.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...