22 января - День Соборности Украины

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з урочистим святом – Днем Соборності України.

22 січня у 1919 році було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західної Української Народної Республіки. Цій даті судилося стати знаменною в історії України, перетворившись на загальнонаціональне свято − День Соборності України.

Реальна соборність України сьогодні означає не лише підпорядкованість українських земель у складі єдиної держави, а й громадянське порозуміння між усіма мешканцями регіонів нашої країни. Це національна ідея, яка зумовлює консолідацію українців. Адже всі ми – донеччани, кияни, волиняни, галичани, подоляни, слобожанці, закарпатці − є єдиним народом. Бо саме в єдності - наша сила і наше майбутнє!

Нехай День Соборності України символізує для кожного з нас єдність і консолідацію суспільства, допомагає нам глибше усвідомити наше історичне коріння, виховує у молодого покоління почуття патріотизму і надихає нас для роботи заради злагоди та добробуту на українській землі.

Впевнений, що тільки об'єднавши зусилля, плідною і сумлінною працею ми подолаємо всі перешкоди і зробимо наше місто найкращим на Сході України.

Шановні краматорці! Бажаю вам миру, доброго здоров'я, благополуччя, сил і енергії для того, щоб щасливо жити й успішно нести у майбутнє притаманні нам гідність і волелюбність.

Міський голова 

А.В. Панков

краматорск панков поздравление
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии