• Главная
  • Олександр Іванов: "Думай глобально, дій локально!"
Блог
09:31, 13 мая 2016 г.

Олександр Іванов: "Думай глобально, дій локально!"

Блог

Моє знайомство з ‪ Active citizens‬  дало можливість  зрозуміти -  "Думай глобально. Дій локально". Саме так почався мій проект з облаштування майданчика біля пологового будинку.

Олександр Іванов: "Думай глобально, дій локально!", фото-1

Якось зайшов до "Вільної хати" на тренінг від Британського консульства за програмою Active citizens‬ просто з зацікавленості що ж там таке, та й ще й гранти якісь дають.

Спочатку щось зовсім незрозуміло було, якійсь дерева малюємо, ігри граємо, наче школярі.

Потім усе стало на свої місця! Саме розуміння ролі особистості наштовхнуло мене на створення суспільно корисного об’єкту, тим паче біля пологового я майже щодня проходив на роботу та бачив лелеку - одинака серед галявини. Ще на тренінгу була розроблена концепція майданчику, та сформована заявка на отримання гранту.

Після цього Краматорськ ще раз відвідали тренери Active Citizens. На цей раз було створено ще більше проектів, спрямованих на розвиток міста.

Враховуючи активність краматорців, тренери програми запропонували нам відвідати Івано-Франківськ, де ми мали змогу ознайомитись з вже реалізованими проектами та громадськими ініціативами.

Олександр Іванов: "Думай глобально, дій локально!", фото-2

Порівнюючи громадську активність Краматорська та Івано-Франківська можу стверджувати, нам ще далеко до них, але наздоганяємо дуже гарним темпом. С кожним днем все більше людей приходять до розуміння, що зміни починаються саме з нього. 

Отримавши підтвердження про отримання гранту, довелось від проекту переходити до реалізації. Дякую Олександру Матвєєву за величезну допомогу. Завдяки його рекомендаціям переробили проект та гармонічно скомпонували з лелекою, яку він за свій кошт установив раніше. Отриманий грант допоміг завершити майданчик. 

Олександр Іванов: "Думай глобально, дій локально!", фото-3

Досвід роботи над проектом дозволив зрозуміти – спершу треба ставити глобальні цілі. Якщо бажання є, то й ресурси можна знайти. 

Ще дуже важливо – КОЖЕН може змінити світ. 

Завдяки активності мешканців нашого регіону цей проект фінансує все більше проектів. Так були частково профінансовані Гаївки‬, концерт на 8 березня, був придбаний багатофункціональний прострій  у дитячу бібліотеку. Зараз ще два проекти знаходяться у стадії реалізації.

Приємно бачити все більше активних громадян, які вирішили змінити Краматорськ на краще!
Найближчим часом к нам знову приїдуть тренери Active Citizens. 

Олександр Іванов: "Думай глобально, дій локально!", фото-4

Можу без сумніву сказати що участь у цієї програмі змінила моє життя на краще.

Раздел «Блоги» на сайте 6264 служит площадкой для размещения различных мнений о событиях в городе и регионе. Публикация авторских материалов в разделе не означает, что высказанная точка зрения или взгляд на происходящие события совпадает с мнением редакции. Преследуемая редакцией сайта цель – дать возможность высказаться различным сторонам, для того чтобы горожане могли разобраться в происходящих процессах.

Приглашаем краматорчан к диалогу. Если вы готовы открыто высказать свое мнение, не скрываясь за вымышленными именами, то присылайте свои материалы на адрес: [email protected]

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#краматорск #иванов #актив ситизен #роддом #аист
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...