• Головна
  • В Краматорске хотят демонтировать памятник Леониду Быкову
13:30, 3 липня 2016 р.

В Краматорске хотят демонтировать памятник Леониду Быкову

На сайте электронных петиций городским властям появилось предложение о демонтаже памятника Леониду Быкову.

Полный текст:

«Шановний мiський голове та мiська радо! 
Прошу Вас демонтувати у мiстi Краматорськ пам'ятник-погруддя радянському актору Леонiду Бикову, який прославився як радянський льотчик iз фiльму "В бой идут одни старики", i асоцiюється як символ радянського тоталiтарного режиму. 
Слiд зауважити, що в мiстi Києві планують теж демонтувати пам'ятник монумент Л. Бикову. 
Взагалi я не нацiоналiст i не ультраправий радикал щоб боротися з пам'ятниками та культурою. Але я не хочу, щоб на вулицях i площах нашого мiста стояли пам'ятники та iдоли, якi б нагадували про страшнi роки радянського тоталiтарного режиму. 
Я не хочу, щоб нашi дiти, побачивши цей пам'ятник, питали: тату, а хто цей "дядя"? А що ми вiдповiмо, що цей "дядя" символiзує та славить тих людей, які при радянськiй владi катували народ? Чим Л. Биков кращiй за письменника чекiста М. Островського, погруддя якого вже знесли? Я не пропоную знищувати погруддя Л. Бикова, я прошу прибрати його з постамента, а саму скульптуру актора, пiсля демонтажу з постамента, можно перенести в музей. 
Так що, дуже прошу демонтувати пам'ятник погруддя радянському актору Леонiду Бикову згiдно з законом про "Засудження комунiстичного та нацiонал-соцiалiстичного (нацистського) тоталiтарних режимiв та заборону пропаганди ïхньоï символiки", так як погруддя Л. Бикова є символом радянськоï епохи, якiй не мicце в сучаснiй Украïнi». 

Пока жители Краматорска не спешат подписывать петицию. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #петиция #памятник Быкову #Леонид Быков
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...