• Главная
  • Можливі провокації на 18-22 лютого – СБУ
08:03, 20 февраля 2017 г.

Можливі провокації на 18-22 лютого – СБУ

Служба безпеки має інформацію, що принаймні 3 акції, заплановані до дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, готуються з Російської Федерації.

Про це розповів на брифінгу 15 лютого керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

За даними СБУ, на 18-22 лютого лише в Києві планується проведення 18 масових заходів, повідомляє  Українська  правда.

"У підготовці 8 цих заходів ми фіксуємо ревні ознаки можливого використання насильницьких сценарії. З цих восьми три таких заходи організуються з території Російської Федерації", – сказав Ткачук.

"Наша історія і пам'ять про героїв Небесної Сотні використовується для маніпуляції, щоб її спотворити і використати для дестабілізації", – зазначив представник СБУ.

Ткачук навів кілька прикладів.

"Громадянин РФ Сергій Олександрович Жук, 1981 року народження. Проаналізувавши наявну інформацію з відкритих джерел ми підтверджуємо інформацію про те, ким є ця людина і чим вона займається".

Жук брав участь у терористичному угрупованні "ДНР" під позивним "Москва", а на даний момент перебуває в Російській Федерації. 

"Із залученням цього росіянина були створені профілі вигаданих осіб у соцмережах Микола Гайдук та Степан Мазура. Через соціальні мережі з використанням цих профілів здійснюється інформаційно-психологічний вплив на українських користувачів", – зазначив Ткачук. 

За даними СБУ вказаний росіянин намагається спровокувати масові заворушення в місті Києві. 

Жук причетний до створення та адміністрування спільнот у соціальних мережах "Патріоти України", "Українська революція", "Продовження Революції Гідності", "Всі на Майдан", які поширюють заклики до масових заворушень. 

"Крім цього на сьогоднішній день з Росії активно фінансується контентна реклама, яка пропагує ці заходи", – зазначив Ткачук. 

Ткачук закликав громадян перевіряти інформацію.

1e16b91-jpg-large.c4tktvowmaegvg2

1e16b91-jpg-large.c4tktvowmaegvg2

#сбу #провокация #россия #небеснаясотня
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...