У Краматорську зачіпили тематику благодійності: оголошено творчий конкурс

Оголошено загальноміський конкурс читання та творчості "Добро і книга в кожне серце". Конкурс  проводиться Краматорською міською організацією Товариства Червоного Хреста України, Дитячою центральною бібліотекою ім. О. Пушкіна, Управлінням освіти Краматорської міської ради в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

Конкурс має за мету виховання потреби у дітей та підлітків систематичного читання, підвищення читацької активності, донесення до їх свідомості моральних цінностей та розвиток ідеї благодійності. 

Організатори прагнуть за допомогою конкурсу влинути на  формування основ культури спілкування та побудови міжособистісних відносин серед юних читачів.
Визнання добрих справ модними, приємними, нормальними є фундаментом для виховання гідного молодого покоління.

 Учасник обирає улюблений художній твір, який на його думку розкриває тему добра, милосердя, толерантності, добрих вчинків та справ.

За прочитаною книгою він виготовляє пробки, малюнки, закладки, плакати або презентацію, відеоролик за темою прочитаного художнього твору;

 Роботи можуть бути представлені як від однієї людини, так і від команди, групи, класу.
 До роботи додається анкета: відомості про автора або авторів (прізвище, ім'я автора, номер школи, класу, групи, домашня адреса, контактний телефон)

 Переможці нагороджуються грамотами та заохочувальними призами.

 Конкурсні роботи приймаються  в електронному вигляді на  адресу бібліотеки lib2@krm.net.ua або приносяться особисто за адресою: вул. Паркова, 14 (Дитяча центральна бібліотека ім. Пушкіна).
Всю додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 5-21-42.

Конкурс проводитиметься з 01.04.2017 по 30.04.2017 у трьох вікових категоріях: 7-9 років; 10-12 р; 13-15 років;

 Розгляд робіт конкурсу пройде 10 - 11.05.2017. Підсумки і оголошення робіт відбудуться 15.05.2017.


Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов