• Головна
  • Відкрито конкурс на заміщення вакантних посад на службу в поліції Донецької області
17:00, 11 травня 2017 р.

Відкрито конкурс на заміщення вакантних посад на службу в поліції Донецької області

Поліція Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Уважно ознайомтесь зі змістом оголошення, після чого ви зможете безперешкодно подати свою анкету та стати учасником конкурсу.

1. Дільничний офіцер поліції (51 вакансія) у містах Маріуполь, Волноваха, Мар’їнка, Авдіївка, Краматорськ, Покровськ, Бахмут, Волноваха та смт. Мангуш.

Обов’язкові вимоги до претендентів на вакансії дільничних офіцерів поліції:

— громадянство України;

— вік від 18 років;

— вища освіта.

2. Поліцейський ізолятору тимчасового тримання (55 вакансій) у містах Маріуполь, Волноваха, Покровськ, Бахмут, Дружківка, Краматорськ та Слов’янськ. Заробітна плата від 8 тисяч гривень.

Обов’язкові вимоги до претендентів на вакансії поліцейських ізолятору тимчасового тримання:

— громадянство України;

— вік від 18 років;

— повна загальна середня освіта.

3. Поліцейський роти реагування патрульної поліції (10 вакансій) у містах Волноваха та Курахове.

Обов’язкові вимоги до претендентів на вакансії поліцейських роти реагування патрульної поліції:

— громадянство України;

— вік від 18 років;

— повна загальна середня освіта.

4. Інспектор-кінолог (1 вакансія) та молодший інспектор-кінолог (6 вакансій) кінологічного центру у місті Маріуполі.

Обов’язкові вимоги до претендентів на вакансії інспектора кінолога та молодшого інспектора кінолога кінологічного центру:

— громадянство України;

— вік від 18 років;

— повна загальна середня освіта (для молодших інспекторів) та вища освіта (для інспекторів).

Всі етапи конкурсу, а саме: прийом документів, тестування, військово-лікарська комісія, прийняття заліків з фізичної підготовки та співбесіди — будуть проходити виключно у місті Маріуполь.

Після ознайомленням з вищевикладеним текстом та остаточним визначенням вакансії, що вас зацікавила, Ви маєте заповнити онлайн-анкету на сайті http://nabir.np.gov.ua, де одним з обов’язкових рядків буде поле «вказати особисту електронну пошту». Заповнивши його, переконайтесь у правильності Вашої електронної адреси, бо подальше спілкування та інструкції щодо проходження етапів конкурсу будуть здійснюватися за допомогою електронних листів.

Впродовж години після заповнення анкети на електронну пошту Ви отримаєте листа з переліком необхідних документів та зразками їх заповнення. Вказані документи Ви маєте до 18 травня 2017 року надати працівникам сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області за адресою: м. Маріуполь, пр. Будівельників, 145, кабінет 205. Часи прийому документів з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:30 (перерва з 13:00 до 14:00).

Якщо у вас виникають конструктивні питання щодо конкурсу, роз’яснення щодо яких не викладено у цьому оголошенні, Ви можете написати нам на електронну адресу [email protected], на VIBER за номером +380503246979 або зателефонувати за вказаним номером.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція #оголошення #анкета #конкурс.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...