• Главная
  • Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в липні 2017 року
14:38, 9 августа 2017 г.

Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в липні 2017 року

Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підводить підсумки виступів спортсменів регіону на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, за підсумками липня 2017 року були визначені кращі спортсмени та тренери місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед інвалідів.

Атлети та їх наставники будуть нагороджені плакетками з зазначенням номінацій переможців.

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен –Радюк Олена Олександрівна– кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, чемпіонка Європи з легкої атлетики серед юніорів в естафеті 4х400 м.

Кращий тренер –Серорез Тетяна Борисівна– провідний тренер штатної команди національної збірної України з легкої атлетики.

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен –Рокочий Олексій Олексійович– заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, переможець Х Всесвітніх ігор.

Кращий тренер –Збандут Іван Васильович– почесний працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з пауерліфтингу,Рокочий Євген Олексійович– заслужений тренер України з пауерліфтингу.

3) Види спорту серед інвалідів:

Кращий спортсмен –Погорелова Марина Геннадіївна– майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, переможець ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор.

Кращий тренер –Врублевська Віталія Володимирівна– тренер з дзюдо.

#Спорт #кращі_спортсмени #липень
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...