Виїзна акція центру зайнятості в Донбаський інститут техніки та менеджменту

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 13 вересня фахівці Краматорського міського центру зайнятості провели виїзний захід в Донбаському інституті техніки та менеджменту для студентів груп «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Фінанси і кредит», «Право», «Інженерія програмного забезпечення».

Проректор з навчально-виховної роботи Олександр Рудаков наголосив, що метою заходу є інформування студентів про актуальність проблеми і попередження торгівлі людьми.

Виїзна акція центру зайнятості в Донбаський інститут техніки та менеджменту, фото-1

Профконсультант Олена Кваша розповіла молоді про те, що торгівля людьми в сучасному світі – це одне з найнегативніших явищ суспільства: «Т оргівля людьми заснована на ставленні до людини як до товару, який можна купувати і продавати, змушувати до підневільної праці, в тому числі у секс-індустрії, в сільському господарстві, у зареєстрованих та нелегальних підприємствах, за мізерну платню або взагалі безкоштовно».

Виїзна акція центру зайнятості в Донбаський інститут техніки та менеджменту, фото-2

В ході заходу присутні познайомилися з причинами, ознаками, формами торгівлі людьми та були поінформовані про можливі ризики при працевлаштуванні за кордоном. Переглянувши тематичні відеоролики та слайд–презентації, студенти мали змогу відчути, наскільки глобальна ця проблема.

Впродовж акції молоді були запропоновані консультаційні послуги фахівців Краматорського міського центру зайнятості та участь у наповненні «Всеукраїнського Кадрового резерву».

Центр_занятости Краматорск студенты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии