• Головна
  • Ярмарок вакансій в Краматорську відвідали 500 безробітних
18:00, 21 вересня 2017 р.

Ярмарок вакансій в Краматорську відвідали 500 безробітних

20 вересня у Донбаській машинобудівній академії відбувся Ярмарок вакансій «Крок до роботи», ініціатором якого виступив Краматорський міський центр зайнятості, партером - Благодійна організація «БФ Карітас Краматорськ».

Ярмарок вакансій в Краматорську відвідали 500 безробітних, фото-1

Захід проводився з метою надання допомоги громадянам, які бажають знайти або змінити роботу, знаходяться у пошуку вільних робочих місць, що гарантували б людині своєчасну та належну заробітну плату, гідні умови праці, а також інформування населення про послуги, які надає служба зайнятості.

У роботі Ярмарку взяли участь 35 керівників кадрових служб підприємств та організацій міста, переможці проекту «Український донецький куркуль», фахівці служби зайнятості, соціальні партнери, учбові заклади та представники засобів масової інформації.

Виступаючи на відкритті Ярмарку, директор Краматорського міського центру зайнятості Володимир Рєпін побажав шукачам знайти гідну роботу, а кадровикам - кваліфікованих працівників. Ректор ДДМА Віктор Ковальов привітав усіх відвідувачів з наступаючим Днем машинобудівників та Днем міста і побажав успіхів і процвітання рідному Краматорську.

Учасники заходу мали змогу отримати консультації юристів, пройти профдіагностику, скласти експрес-резюме та отримати відповіді від соціальних партнерів: Управління соціального захисту населення Краматорської міської ради, Управління Пенсійного фонду України міста Краматорськ Донецької області, Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради та благодійного фонду «Карітас-Краматорськ».

Представники кадрових служб підприємств взяли участь у тренінгу «Зміни трудового законодавства», який було запропоновано та проведено начальником відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Світланою Харченковою.

Присутні отримали інформацію щодо можливості пройти безкоштовне навчання за допомогою онлайн-ресурсів «Твій бізнес: кроки до успіху», «Prometeus» та отримати фінансову підтримку на краудфандінгових платформах.

Найбільший інтерес у шукачів роботи викликали вакансії Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську, ТОВ «ВКФ Техма», ТОВ «Проком міськбуд проект», ТОВ «АТБ-Маркет», ТОВ «Дружківський фарфоровий завод», ТОВ «Славтрейдснаб», КП «КТТУ», ПАТ «ЕМСС», ПАТ «СКМЗ», КП «ДРУАС».

Захід відвідали близько 500 безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та майже 200 осіб з числа зайнятого населення, у тому числі студенти Донбаської державної машинобудівної академії, Донецького національного медичного університету та Донбаського інституту техніки та менеджменту.

Роботодавцям, соціальним партнерам та учбовим закладам було приємно отримати подяки за участь та плідну співпрацю з Краматорським міським центром зайнятості. Вже другий рік поспіль разом з БО «БФ Карітас-Краматорськ» служба зайнятості проводить широкомасштабний захід, результатом якого є стабільні результати, позитивні відгуки та побажання подальшої тісної співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #ярмарок #вакансії #центр_зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...