Відбулася Академія Фестивалю «З країни в Україну» в Краматорську

З 16 по 20 вересня в місті Краматорськ відбулася Академія Фестивалю «З країни в Україну», що стало першим етапом в проведенні четвертої хвилі всеукраїнського Фестивалю «З країни в Україну».

П’ять днів команди активістів з Дружківки, Костянтинівки, Торецька, Лисичанська, Кремінної та Старобільська готувалися до виконанняскладної задачі - проведення Фестивалю у своєму місті. Для цього насамперед, кожна команда на Академії повинна була сформувати Візію (місію) свого проекту, продумати елементи фестивалю, що розкриють регіональну ідентичність міста та його громадян, підвищать рівень та запит на культурний продукт в місті. Також студенти розмірковували про те, що зможе змінити фестиваль і як він вплине на громаду.

Відбулася Академія Фестивалю «З країни в Україну» в Краматорську, фото-1

Щоб виконати поставлене організаторами завдання, протягом заходу команди вивчали теорію та переймали практичні навички відомих бізнес-тренерів, співробітників муніципальної влади, бізнесменів та управлінців.

Плідна співпраця з спеціалістами та злагоджена робота команд, безсумнівно принесли якісний результат. Кожна з команд представила свої візії та подала попередні проекти для проведення фестивалю у своєму місті.

Відбулася Академія Фестивалю «З країни в Україну» в Краматорську, фото-2

Ось декілька з них для прикладу:

Торецьк - Фестиваль «Антидеприсант». Створення безстрокової унії громади і влади. Це кардинально змінить стереотип про місто для самих жителів а головне інвесторів. Торецьк стає сучасним містом де шахти працюють як музеї, а бізнес розвивається в сфері сучасних технологій, молоді кадри більше не шукають роботи в інших містах, влада і громада спільно підходять до вирішення стратегічних питань.

Кремінна - Славетні «Зелені легені Донбасу» знову бачать себе на коні. Головною фішкою Фестивалю стає залучення місцевого кінного театру, та спеціалістів з іппо-терапії . Це унікальна методика яку використовують у всьому світі для роботи з дітьми хворими ДЦП і не тільки. Наслідком проведення фестивалю є створення на Донбасі центру іппо-терапії, розвиток зеленого та іппо-туризму, місто знову стане туристичним центром регіону, а його санаторії перестануть бути примарами покинутими в лісі.

Нагадуємо, що Фестиваль «З країни в Україну» у 2017 році пройде в 6 містах:

20 жовтня – Старобільськ

21 жовтня - Кремінна

22 жовтня - Лисичанськ

27 жовтня - Дружківка

28 жовтня - Костянтинівка

29 жовтня - Торецьк.

Краматорскьк фестиваль З_країни_в_Україну
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии