До відома демобілізованих учасників АТО та військовослужбовців Краматорська!

Краматорський міський центр зайнятості звертає увагу демобілізованих учасників АТО та військовослужбовців на те, що період перебування на військовій службі під час мобілізації зараховується до страхового стажу, що дає право на отримання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю при зверненні до державної служби зайнятості після проходження військової служби.

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.04.2014 №111 « Питання грошового забезпечення військовослужбовців , які проходять військову службу за призовом під час мобілізації , на особливий період » встановлено , що військовослужбовцям , які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період виплачується грошове забезпечення , з якого сплачується єдиний внесок , в тому числі на випадок безробіття . Відповідно до ст.4 Закону України «Про збір і облік единого внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» військовослужбовці є платниками єдиного внеску, а отже є застрахованими особами в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в тому числі на випадок безробіття.

Облік та реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування.

У центрах зайнятості Вам допоможуть:

· знайти роботу – постійну або тимчасову;

· підвищити кваліфікацію або отримати нову конкурентоспроможну на сучасному ринку праці професію;

· отримати матеріальну підтримку шляхом участі в громадських роботах;

· отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

Для реєстрації в центрі зайнятості потрібно подати такі документи:

1.Паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

2.Облікову картку платника податків (ідентифікаційний код).

3.Трудову книжку (цивільно-правові договори чи документи, які підтверджують період зайнятості).

4.Документ про освіту (у разі потреби).

Особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції до перелічених документів додають:

1.Витяги з наказів військових частин , де проходили службу.

2.Військовий квиток.

3.Посвідчення учасника АТО.

4.Довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України

Якщо учасник АТО має інвалідність то він повинен додати:

1.Довідку МСЕК.

2.індивідуальну програму реабілітації ( при наявності.)

Призначення та надання матеріального забезпечення на випадок безробіття учасникам АТО проводиться з урахуванням норм Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Підставою для визначення розміру допомоги по безробіттю є завантажені дані про особу з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Починаючи з 01.06.2016 року страховий стаж та середнє грошове забезпечення військовослужбовців обчислюється за отриманими даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Краматорск АТО военнослужащие демобилизация центрзанятости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии