• Головна
  • До уваги інститутів громадянського суспільства: Оголошено обласний конкурс з визначення програм, яким надаватиметься фінансова підтримка
14:50, 18 квітня 2018 р.

До уваги інститутів громадянського суспільства: Оголошено обласний конкурс з визначення програм, яким надаватиметься фінансова підтримка

Департамент сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2019 рік, який буде проходити протягом квітня 2018 року.

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються у обласному бюджеті для підтримки інститутів громадянського суспільства на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї.

Департаментом визначені соціальні проблеми, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти програм інститутів громадянського суспільства:

1. Громадянськість і патріотизм – здійснення заходів, спрямованих на утвердження патріотизму, громадянської свідомості й активної громадянської позиції молоді.

2. Розвиток мережі інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей (молодіжних центрів)

3. Здоровий та безпечний спосіб життя – здійснення заходів, спрямованих на поширення серед молоді здорового та безпечного способу життя.

4. Зайнятість молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді у процесі співпраці вітчизняних і міжнародних громадських об’єднань, роботодавців, органів державної влади та місцевого самоврядування.

5. Підтримка молоді тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб – здійснення заходів, спрямованих на інформаційну, консультативну, організаційну та іншу підтримку молоді тимчасово окупованих територій та з числа вимушених мігрантів.

6. Подолання демографічної кризи та розвиток інституту сім’ї

7. Проведення просвітницьких заходів щодо протидії торгівлі людьми та насилля у сім’ї.

8. Гендерний розвиток – регіональний аспект.

9. Оздоровчі програми для молоді та дітей

Максимально можливий об'єм бюджетного фінансування програми, розробленої інститутом громадянського суспільства складає до 75 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають конкурсну документацію, яка має бути підготовлена українською мовою і складатися з пакету документів, перелік яких знаходиться в Порядку проведення обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Положення та аплікаційна форма за посиланням.

Конкурсна документація приймається до 30.04.2018 року (включно) щодня, окрім суботи та неділі, з 9.00. до 18.00. за адресою: м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, 4-й поверх, управління у справах сім'ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Контактний телефон: (0626) 42-19-29, 095-062-06-88.

Рішення про визначення переможців конкурсу оголошується в місячний термін з дня його винесення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #программы #конкурс #общественность
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...