Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв: Відповідь на провокації терористів буде жорсткою та невідворотною

Сьогодні, 2 травня у Краматорську відбувся брифінг Командувача Об’єднаних сил Генерал-лейтенанта Сергія Наєва, у ході якого він розповів про ключові аспекти Операції об’єднаних сил та відповів на питання, котрі найбільше хвилюють спільноту як Донбасу, так і всієї України.

«Головна відмінність Операції об’єднаних сил у тому, що це військова операція, на що є свої причини. Зараз ми маємо справу не лише з так званими «ДНР» та «ЛНР», які Верховна рада визнала терористичними організаціями, а очевидно, що мова йде про окупацію частини нашої території де-факто російськими окупаційними військами, – зазначив Сергій Наєв у своїй доповіді. - Насправді, 1-ий та 2-ий армійські корпуси, створені у так званих «Л/ДНР» є так би мовити класичними російськими підрозділами, створеними за штатами та статутами збройних сил Російської Федерації. Вони утворені і перебувають під контролем Південного військового округу збройних сил РФ. Обидва корпуси входять до складу 8-ої армії, звідки отримують озброєння, боєприпаси, грошове забезпечення. Всі посади від командира роти і вище – укомплектовані російськими офіцерами. Не довіряє російське командування місцевим зрадникам».

Важливою тезою, озвученою під час брифінгу, стало те, що Мінські домовленості не заважатимуть силам ООС надавати агресору «адекватну відповідь» у разі обстрілів українських позицій.

«Український солдат довів стійкість і професіоналізм на полі бою. Його честь і відданість ніколи не піддавались сумніву. Це – не патетика, це моє особисте переконання. Ці люди є скарбом України і їх життя має цінуватися перш за все. Саме тому для мене, як для Командувача, одним з основних завдань є припинення безкарних обстрілів українських позицій, які призводять до загибелі наших солдат. Відповідь на такі провокації буде жорсткою та невідворотною. Ми виходимо з того, що виконання Мінських домовленостей не позбавляє об’єднані сили права на самозахист та реагування на дії терористів всіма доступними способами», - наголосив Командуючий Об’єднаних сил.

Краматорск Наев ООС брифинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии