• Главная
  • У Краматорську завтра публічно скажуть: «НІ! Виборам за законом Януковича»
11:25, 14 мая 2018 г.

У Краматорську завтра публічно скажуть: «НІ! Виборам за законом Януковича»

Vseukrainska-Akciia-1200x661.jpg

Vseukrainska-Akciia-1200x661.jpg

Завтра, 15 травня, о 9:00,   у Краматорську, стартує  акція «НІ! Виборам за законом Януковича», котра  відбудеться також на центральних площах усіх обласних центрів України, а 17 травня точку буде поставлено  у Києві, під Верховною Радою.

Активісти та політики об’єднались навколо вимоги негайного ухвалення Виборчого кодексу 3112-1 в цілому.

Громадська організація Центр UA” разом із представниками політичних партій Об’єднання “Самопоміч”, ВО “Свобода”, “Громадянська позиція”, “Демократичний Альянс”, “Європейська партія України”, “Сила людей”, “Національний корпус”, “Народний контроль”, Громадський рух “Хвиля”, Рух “Визволення”, локальними партіями та активістами публічно вимагатимуть ухвалення в другому читанні та в цілому проекту Виборчого кодексу (№3112-1), котрий  передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.

Нагадаємо, в 2018 році Україна нарешті отримала шанс запровадити реальну виборчу реформу – змінити та уніфікувати правила гри для виборів усіх рівнів. Реформа може початися з наступного виборчого циклу, якщо Верховна Рада ухвалить проект Виборчого кодексу (3112-1), який вже пройшов перше читання. Кодекс передбачає запровадження пропорційної системи з відкритими списками на парламентських і частині місцевих виборів, що обіцяли більшість фракцій, представлених у Парламенті, і що закріплене як зобов’язання у Коаліційній угоді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #анонс #акция #избирательная_реформа #открытые_списки
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...