Краматорська міська рада презентувала створення перспективних Краматорський ОТГ

Днями у Святогірську за підтримки Програми розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) для працівників та керівників об̓єднаних територіальних громад (ОТГ) Донецької та Луганської областей, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування районного та обласного рівнів відбувся форум “Місцеве самоврядування та децентралізація на Сході України: найкращі практики та перспективи майбутнього”.

Під час заходу були обговорені питання та підсумки реалізації планів розвитку децентралізації у 2017-2018 роках, потреби щодо підтримки реформи децентралізації у поточному році, ініціативи у сфері боротьби з корупцією для місцевого самоврядування, розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг як інструменту розвитку громади та питання фіскальної децентралізації, зокрема - сучасні ефективні інструменти залучення інвестицій та ресурсів.

На секції адміністративної та фіскальної децентралізації в рамках обговорення процесів адміністративної та фінансової децентралізації на обласному та місцевому рівнях секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко презентував Краматорську ОТГ (перспективну), яка в межах Донецької області об’єднуватиме 15 населених пунктів - селищ та сіл, селищ міського типу та місто Краматорськ, яке виступатиме адміністративним центром ОТГ.

Перевагами такого об̓єднання визначені:

- збільшення надходжень до Зведеного бюджету. Вищий за середній по Україні та по області показник податкоспроможності та бюджетної забезпеченості;

- низький показник боргового навантаження на дохідну частину Зведеного бюджету, що надає можливість брати спільну участь у фінансуванні інфраструктурних проектів;

- висока забезпеченість закладами освіти та охорони здоров̓я на міському та сільському рівнях. Співпраця з міжнародними організаціями з питань фінансування капітальних видатків окремих соціальних заходів.

За результатами форуму були визначені шляхи подолання можливих труднощів та розроблені напрямки щодо реалізації проекту створення Краматорської ОТГ.

Краматорск ОТГ презентация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии