• Главная
  • ДПІ у м. Краматорську нагадує громадянам, які задекларували доходи за 2017 рік: строк сплати податку на доходи та військового збору - до 1 серпня 2018 року
17:00, 29 мая 2018 г.

ДПІ у м. Краматорську нагадує громадянам, які задекларували доходи за 2017 рік: строк сплати податку на доходи та військового збору - до 1 серпня 2018 року

Своєчасна сплата податків — не тільки конституційний обов'язок кожного громадянина, а й запорука впевненості громадянина у відсутності необхідності сплачувати «зайві» кошти на штрафи та пені.

Нагадуємо, що останній строк сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, які були визначені громадянами у декларації про майновий стан і доходи, — не пізніше 31 липня 2018 року.

Сплата податку на доходи фізичних осіб та військового збору як мешканцями міста Краматорська, так і мешканцями селищних рад (Біленьке, Ясногірка, Шабельківка, Красноторка) здійснюється за наступними реквізитами:

ДПІ у м. Краматорську нагадує громадянам, які задекларували доходи за 2017 рік: строк сплати податку на доходи та військового збору - до 1..., фото-1

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki).

Звертаємо увагу, що згідно з пунктом 126.1 статті 126 Податкового кодексу України у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.

Поряд з цим, на суми несвоєчасно сплаченого грошового зобов’язання,(включаючи суму штрафних санкцій), нараховується пеня за кожний календарний день прострочення у його сплаті, включаючи день погашення, із розрахунку 100 % річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день (пункт 129.4 статті Податкового кодексу України).

В чергове нагадуємо, що отримати інформацію про реквізити сплати податків декларації та з інших питань податкового законодавства кожен має можливість у модератора Центру обслуговування платників ДПІ у м. Краматорську (м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотної сторони будівлі з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п`ятницю до 16.45), особисто або за телефонами: (06264)54293, (06264)59586).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДПІ #Краматорськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...