• Головна
  • «Ало, тьотю, я в біді». Більше 1500 дітей Донеччини з початку року кликали на допомогу поліцейських
13:10, 5 червня 2018 р.

«Ало, тьотю, я в біді». Більше 1500 дітей Донеччини з початку року кликали на допомогу поліцейських

Рятувати малечу за крок до біди, або виступати захисним щитом проти агресії власних батьків – оператори сучасного колл-центру 102 на Донеччині мають усі необхідні навички, аби надати необхідну допомогу як за кілька десятків метрів, так і на іншому кінці області незалежно від віку заявника. Жодного дзвінка при цьому не було пропущено.

Від кількості усіх дітей, що звернулися у 2018 році до поліції, майже 40% тих, кому не виповнилося 14 років.

Здебільшого малеча телефонувала за отриманням інформації, повідомляла про заподіяння тілесних ушкоджень, сімейні сварки та конфлікти. У понад 80 випадках співробітниці колл-центру утримували маленьких співрозмовників на лінії, аби упевнитися – вони у безпеці.

Так, наприклад, у Маріуполі наприкінці січня дівчина-оператор професійними діями врятувала життя 17-річному підлітку . Всього крок – і його життя могло обірватися. Юнак хотів стрибнути з 12-поверхівки у Маріуполі, однак в останню мить зателефонував до поліції та попросив допомоги. 7 хвилин працівниця колл-центру 102 поліції Донеччини утримувала дитину на лінії, поки хлопець не спустився з висоти та не опинився у безпеці поряд з патрульними поліцейськими.

А в Бахмуті працівниця врятувала життя одразу 4 дітям. Історія не нова – з нею у поліції стикаються чи не щодня. Чоловік прийшов додому п’яним і почав бити маму. Будь-якої миті доросла агресія могла перекинутися на дітей, а тому старший з них набрав «102». Хлопець вивів з дому маленьку сестричку та ще двох неповнолітніх, які прийшли у гості, але батько почав їх переслідувати. Операторка колл-центру 8 хвилин утримувала дітей на зв’язку та «довела» їх до безпечного місця.

Такі виклики – це не тільки порятунок життів, а й подальша профілактика сімейного насильства. Як показує практика, коли потерпіла бачить на порозі поліцейських, вона одразу пробачає дебошира та притягувати його до відповідальності відмовляється. Однак, не зважаючи на це, родина «автоматом» підпадає під контроль правоохоронців.

Ще один спосіб захисту малечі – це мобільний додаток «Поліція.102», який серед безлічі інших функцій має «батьківський контроль». Це дозволяє батькам самостійно своєчасно виявити та попередити трагедію.

«Ало, тьотю, я в біді». Більше 1500 дітей Донеччини з початку року кликали на допомогу поліцейських, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донетчина #полиция #дети #обращение
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...