• Головна
  • Словацька E.connect з українськими "корінням" придбала 60% "Краматорськтеплоенерго", а тепер купує 2 шахти в РФ
16:35, 20 червня 2018 р.

Словацька E.connect з українськими "корінням" придбала 60% "Краматорськтеплоенерго", а тепер купує 2 шахти в РФ

Компанія E.connect s.r.o. (Словаччина, бенефіціари - Володимир Зіневич та Маріанна Данилів) придбала 60% акцій ТОВ "Краматорськтеплоенерго" (Донецька обл.), повідомляється на сайті компанії.

"У березні 2018 року група E.connect фіналізували придбання 60% частки в "Краматорськтеплоенерго", яка раніше належала міжнародному енергетичному холдингу ContourGlobal. Партнером E.connect в цьому проекті є муніципалітет міста Краматорськ, якому через комунальне підприємство "Міст" належать інші 40% в компанії", - йдеться в повідомленні.

"Краматорськтеплоенерго" є оператором Краматорської ТЕЦ. Встановлена електрична потужність станції - 150 МВт, теплова - 438 Гкал/год.

"Протягом опалювального сезону 2017-2018 років група E.connect здійснювала поставки вугілля-антрациту для Краматорської ТЕЦ, яка з березня 2017 р відчувала дефіцит палива внаслідок припинення поставок з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей", - зазначають в прес-службі.

Крім того, E.connect повідомляє про купівлю шахт "Ростовська" і "Замчалівська" в Ростовській області РФ.

"Промислові запаси шахти "Ростовська" становлять 40 млн тонн, до виїмки наразі підготовлені 2,5 млн. тонн. Виробнича потужність шахти - 600 тис. тонн/рік... На балансі шахти 4 вугільні пласти потужністю від 0,85 до 1,05 м, з яких для добування вугілля антрациту на сьогодні задіяно один", - відзначають в E.connect.

За даними компанії, купівля "Ростовської" вже фіналізована.

"Промислові запаси шахти "Замчалівська" становлять 27 млн. 451 тис. тонн вугілля марки А мета антрациту. Вугілля закладено в пластах потужністю від 0,85 до 1,25 м. На сьогодні до виїмки підготовлені 700 тис. тонн, при цьому планова виробнича потужність шахти становить 1 млн тонн на рік", - йдеться в повідомленні.

Зараз шахти "Ростовська" і "Замчалівська" - в режимі підтримки гірничих виробок, відновлення робіт на шахтах заплановано на 2018 рік.

Як повідомлялося, в січні Антимонопольний комітет України дозволив E.connect купити компанію-власника контрольного пакета "Краматорськтеплоенерго".

В.Зіневич - громадянин України, раніше обіймав посаду керівника ДП "Укрінтеренерго", М.Данилів - громадянка Словаччини, дружина колишнього власника холдингу Korlea Invest Василя Даниліва (Бечваржа).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #Краматорсктеплоэнерго #E.Connect
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...