Краматорськ вшанував пам̓ять жерт війни в Україні

В Краматорську 22 червня відбулося покладання квітів до меморіалу біля Вічного Вогню з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Присутні пройшли Сквером Героїв, вшанували загиблих хвилиною мовчання, а потім поклали квіти до меморіалу, повідомляє прес-служба ДонОДА.

Краматорськ вшанував пам̓ять жерт війни в Україні, фото-1

77 років тому 22 червня 1941 року нацистська Німеччина разом із союзними їй державами Італією, Румунією, Словаччиною, Угорщиною та Фі нляндією розпочала війну проти Радянського Союзу, поклавши тим самим початок нового етапу Другої світової війни в Європі (01.09.1939 – 08.05.1945).

Краматорськ вшанував пам̓ять жерт війни в Україні, фото-2

Протягом тієї війни Донецька земля двічі ставала ареною бойових дій у жовтні 1941 року (окупація німецькими військами Донецької області) та у серпні-вересні 1943 року (звільнення області Червоною армією).

Краматорськ вшанував пам̓ять жерт війни в Україні, фото-3

Значну роль у справі звільнення Донеччини від окупантів відіграв й український партизанський рух. Похідні групи ОУН з’явилися на Донеччині в жовтні 1941 року – ОУН (б) та в грудні 1941 року – ОУН (м). Осередки організації діяли в найбільших містах області: Горлівка, Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ, Ясинувата. Загальна кількість учасників ОУН на Донеччині у 1941-1943 роках відповідно до сучасних досліджень оцінюється в 500 осіб.

Краматорськ війна жертви вшанування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии