«Карітас Краматорськ» презентував творчу майстерню по работі з деревом

22 червня в Краматорську в офісі проекту «Простір підтримки» БФ «Карітас Краматорськ» (вул. Південна, 9), відбулось урочисте відкриття творчої майстерні по роботі з деревом «ДревоДім».

Найсучасніше обладнання та необхідні інструменти від провідних фірм «DREMEL» та «BOSH» використані для оздоблення кожного робочого місця. Керівник майстерні ― досвідчений педагог та спеціаліст по роботі з деревом, учні якого неодноразова ставали призерами регіональних та всеукраїнських конкурсів.

Відкривав майстерню директор фонду о. Василь Іванюк, який у свої промові сказав

«За більше ніж 3 роки існування фонду, ми багато встигли, але ще більше має бути зроблено. Попри важку ситуацію, яка складається через військові дії, ми не можемо дозволити забувати про розвиток наших громад. Діти — наше спільне майбутнє, ця майстерня стане місцем розквіту їх творчого потенціалу та надасть можливість отримати перші практичні навички».

«Карітас Краматорськ» презентував творчу майстерню по работі з деревом, фото-1

Мета діяльності майстерні ― це створення умов для розвитку у дітей творчих, трудових, професійних і соціальних навичок, які б дозволили їм себе реалізувати в подальшому дорослому житті.

В рамках заходу батьки змогли поспілкуватись з викладачем майстерні Віталієм Бровко, фахівцем по роботі з деревом з багаторічним досвідом. Який також продемонстрував приклади виробів, що будуть створюватись у майстерні.

Віталій також виказав наступну думку: «Ця майстерня прийде до вподоби не тільки дітям, але і батькам. Жоден батьком не зможе залишитись байдужим до інструментів представлених у майстерні і можливості працювати на них разом з власною дитиною».

Координатором проекту Катериною Овчаренко було презентовано для батьків і дітей програму занять на наступні пів року. Вона розповіла батькам: «Навчання побудовано таким чином, щоб починаючи з азів роботи з деревом, поступово піднімати складність. У свою чергу «майстерня» завжди відкрита до нових ідей, тому учасники самі можуть пропонувати, які вироби прагнуть навчитись».

«Карітас Краматорськ» презентував творчу майстерню по работі з деревом, фото-2

Майстерня має інноваційну складову, яка полягає в її інклюзивному аспекті. Діти з інвалідністю та без, будуть займатись в спільних групах. Щоб допоможе на шляху соціалізації та руйнування хибних стереотипів, щодо вагомих особливостей чи обмеженості дітей з інвалідністю.

Краматорск Каритас творческая мастерская
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии