В Краматорську розглядають питання щодо запровадження в місті «Картки краматорчанина»

З метою впорядкування механізмів пільг та послуг громадянам м. Краматорська, їх обліку та адресності, розвитку безготівкових форм розрахунків, підвищення соціального захисту мало захищених верств населення, розглядається відповідне рішення щодо запровадження в м. Краматорську багатофункціональної електронної пластикової картки «Картка краматорчанина».

«Картка краматорчанина» - це персоніфікована багатофункціональна електронна пластикова картка, яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача картки і підтримує додатки та / або функції, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

Метою створення «Картки краматорчанина» є :

- підвищення якості та ефективності надання полуг, в т.ч.соціальних, населенню м. Краматорська;

- персоніфікований облік надання послуг, заходів соціальної підтримки;

- створення та реалізація прозорого й ефективного механізму надання мешканцям м. Краматорська послуг, пільг, доплат, допомоги, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги та інших заходів соціальної підтримки тощо;

- підтвердження права утримувачів карток «Картка краматорчанина» на отримання певних видів послуг, пільг, доплат, допомоги, компенсацій, знижок, цільової адресної допомоги та інших заходів соціальної підтримки тощо;

- можливість аналізу, прогнозування та планування бюджетних видатків та заходів соціальної політики;

- облік надання послуг проїзду у міському пасажирському транспорті.

На початку впровадження «Картки краматорчанина» буде містить наступні додатки:

- платіжний (банківський) додаток — для здійснення зарахувань, грошових доплат, допомоги, компенсацій, дотацій, пенсій, допомоги і інших грошових виплат, заходів соціальної підтримки, зняття готівки з банківських рахунків, реалізацію безготівкових платежів за товари і послуги, пов’язаних з платіжними додатками та/або функціями, зокрема, із забезпеченням функції контролю адресності витрачання цільових соціальних дотацій, і інших операцій, доступних для виконання (за бажанням утримувача «Картки краматорчанина»), надання та обліку банківських послуг.

- транспортний додаток – для використання в Автоматизованій системі оплати проїзду (для надання послуг проїзду у міському пасажирському транспорті).

«Картка краматорчанина» має забезпечувати можливість підключення інших додатків, за результатами їх реалізації у місті):

- соціальний додаток містить перелік пільг, доплат, допомоги, компенсацій відповідно до законодавства України, інформацію про діяльність утримувача картки (трудова діяльність, навчання, тощо), для отримання пільг, знижок та інших заходів соціальної підтримки.

Персоналізований додаток містить персональні дані утримувача картки (для ідентифікації утримувача картки за прізвищем, ім’ям, по батькові, соціальним номером, тощо).

Комунальний додаток надає можливість оплати житлово-комунальних послуг та ведення обліку пільг та субсидій, тощо.

Медичний додаток — для надання і отримання медичних послуг, обслуговування у медичних закладах та установах м. Краматорська та їх обліку, занесення та зберігання на картці антропометричних та амбулаторних даних (наприклад, група крові, медичні препарати, що виключають алергічні реакції, тощо за бажанням утримувача), іншої інформації, наприклад, медичного страхування, програм лояльності тощо (за бажанням утримувача картки) тощо.

Торговий додаток — надання та облік знижок в підприємствах, закладах, організаціях та установах, тощо.

Освітній додаток — формування електронного середовища взаємодії батьків, інфраструктури міста, навчальних закладів для забезпечення інтересів учнів у навчальних закладах м. Краматорська.

Інші додатки та/або функції, які затверджуються у встановленому порядку.

За умови прийняття сесією Краматорської міської ради відповідного рішення буде затверджено порядок про багатофункціональну електронну пластикову картку, етапи її запровадження та місця отримання.

Аналогічні проекти вже успішно впроваджено та працюють в містах Києві, Мукачево, Львові, Чернівцях, Чернігові.

Краматорск карта_краматорчанина внедрение город
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии