Що варто знати українцям, котрі збираються здійснити візит до РФ?

Всім українцям варто пам'ятатати, що громадяни України, які збираються здійснити візит до Російської Федерації, перебувають під правовим і юридичним захистом своєї країни – України. На рахунок цього існує спеціальна Пам’ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією.

У випадку посягання спецслужбами Російської Федерації на здоров’я і свободу громадян України і членів їх сімей, у тому числі з метою залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України, Консульський відділ Посольства України в РФ та Служба безпеки України гарантують захист і допомогу.

Підставою для звернення до Дипломатичного представництва чи Консульської установи України в РФ та Служби безпеки України є:

- затримання;

- негуманне поводження;

- фізичний та психологічний тиск на особу з боку правоохоронних органів РФ або окремих осіб.

Для належного реагування дипломатичної чи консульської установи України, на можливі порушення прав громадян України і членів їх сім’ї, необхідно стати на консульський облік у відповідній установі.

Громадянин України звільняється від кримінальної відповідальності за ст. 111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно звернувся до СБ України.

Посольство України в РФ м.Москва +7(495)629-72-97, [email protected];

Генеральне консульство України в РФ м. Ростов-на-Дону +7(918)587-99-93

[email protected], [email protected];

Нагадаємо також контакти «Гарячої  лінії» ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях: (0629) 52-53-94; (06264) 3-03-33, [email protected], [email protected]

Україна громадяни захист посольство консульство СБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии