В Краматорську проходить обласний вернісаж ікон до 1030-річчя хрещення Київської Русі

26 липня в художньому музеї Краматорська відбулося відкриття обласного вернісажу ікон декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «З вірою в серці», присвяченого 1030-річчю хрещення Київської Русі.

Позначимо, що 28 липня православною спільнотою, всіма громадянами України буде відзначатися 1030-річчя хрещення Київської Русі.

Саме стільки років тому відбулась подія, значення якої позначилось на всій історії нашої держави. Хрещення України - Русі ввело нашу країну в родину європейських народів як повноправного члена, посилило зв’язки Києва з християнською Європою.

Директор Краматорського художнього музею Орлова Олена Олександрівна відмітила, що 1030 років відділяють нас від події, значення якої важко переоцінити. Це хрещення Київської Русі князем Володимиром Великим. Якщо б не було цієї події, наша історія, мова, традиції-словом все, що складає наше життя, було б іншим Протоієрей Української православної церкви Київського Патріархату отець Ігор розповів про історію виникнення відображення Святих на іконах, провів прямий зв'язок Бога і людини. Україна - одна з найдуховніших держав світу. На іі території - 3 Лаври, 1000 монастирів.

На виставці представлено 90 робіт майстрів Донецької області, а саме: Краматорська, Покровська, Слов’янська, Лимана, Великоновосілківського, Слов’янського та Добропільського районів.

Краматорск иконы выставка Киевская_Русь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии