Відкритий лист Керівника угруповання Сил спеціальних операцій полковника Сергія Кривоноса

29 липня, в День Сил спеціальних операцій було опубліковане відео, присвячене ССО ЗС України.

Під час його створення навмисно був використаний текст, близький до тексу одного відомого російського мотиваційного відеоролика. Мета цього очевидна – «передражнити» противника, потролити його і вдарити по ньому його ж зброєю.

На жаль, деякі українські громадяни не зрозуміли задуму відеоролику і розгорнули хвилю деструктивної критики.

Необґрунтовані докори і звинувачення посипались на адресу командуючого ООС, штабу ООС та військовослужбовців ССО, які безпосередньо захищають свободу і незалежність України.

Така негативна позиція в умовах військової та інформаційної агресії Російської Федерації проти України, на жаль, є грою на руку ворогу. Пошук і розкручення «зради» там, де її й близько немає, лише демотивує і роз’єднує українське суспільство.

Ми просимо українську громадськість максимально поширити та підтримати офіційну заяву Штабу ООС стосовно даного питання. Саме консолідована позиція українського суспільства, його довіра і допомога Збройним силам України є запорукою нашої перемоги над агресором і Слава Україні!

Керівник угруповання Сил спеціальних операцій, лицар Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Народний Герой України, полковник Сергій Кривонос.

ООС письмо Кривонос
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии