Олександр Куць: Фінансування створення малих приватних підприємств продовжимо

Олександр Куць: Фінансування створення малих приватних підприємств продовжимо, Лилия Боровая

«Програма, започаткована обладміністрацією та моїм попередником Павлом Жебрівським у травні минулого року, працює і дає гарні результати. Фактично, створюємо середній клас, якого Донеччина тривалий час не мала. 
Основне завдання куркулям - чесно працювати, платити податки і таким чином допомагати Донеччині», - зауважив під час зустрічі із переможцями грантової програми голова ДонОДА Олександр Куць. 

В ході зустрічі відбулось обговорення  з підприємцями проблем, з якими вони стикаються. Зокрема, оренди приміщень, підключення до електромереж, кредитування, кооперації, проведення тендерів тощо.

Голова ДонОДА, зазначив, що практика організації поїздок за кордон переможців конкурсу - для обміну досвідом та розвиток бізнес-контактів будуть продовжуватись.  

На сьогоднішній день на Донеччині за рахунок програми «Український донецький куркуль» вже створено півтори сотні малих підприємств.

СвÑÑлина вÑд ÐлекÑÐ°Ð½Ð´Ñ ÐÑÑÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐлекÑÐ°Ð½Ð´Ñ ÐÑÑÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐлекÑÐ°Ð½Ð´Ñ ÐÑÑÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐлекÑÐ°Ð½Ð´Ñ ÐÑÑÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐлекÑÐ°Ð½Ð´Ñ ÐÑÑÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐлекÑÐ°Ð½Ð´Ñ ÐÑÑÑ.

«Усім, хто хоче започаткувати свій бізнес, повідомляю: наразі триває прийом документів на наступний відбірковий етап. Найближче засідання комісії з визначення переможців відбудеться 29 серпня.

З умовами конкурсу та переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитися за цим посиланням: http://dn.gov.ua/do-uvagy-sub-yektiv-malogo-pidpryyemnytst…/

Бажаю підприємцям успіхів та процвітання. Органи державної влади, зокрема Донецька облдержадміністрація - обласна військово-цивільна адміністрація завжди відкриті до діалогу та готові максимально сприяти розвитку малого бізнесу на Донеччині», - повідомив Олександр Куць.

Краматорск Куць куркули программа финансирование поддержка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии