• Главная
  • Громаду Краматорська закликають взяти участь у консультаціях, щодо встановлення тарифів на проїзд у комунальному транспорті
09:30, 19 сентября 2018 г.

Громаду Краматорська закликають взяти участь у консультаціях, щодо встановлення тарифів на проїзд у комунальному транспорті

Громаду Краматорська закликають взяти участь у консультаціях, щодо встановлення тарифів на проїзд у комунальному транспорті

Відділ транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради оголошує проведення консультацій із громадскістю щодо проекту рішення виконкому «Про встановлення тарифів на проїзд КП “Краматорське трамвайно-тролейбусне управління».

Дія прийнятого рішення поширюватиметься на усіх осіб, які користуватимуться комунальним міським пасажирським електро- та автотранспортом.

Наслідком прийняття рішення виконкому «Про встановлення тарифів на проїзд КП “Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» стане приведення у відповідність розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електро- та автотранспортом економічно обґрунтованим витратам, враховуючи підвищення тарифу на електроенергію та розміру мінімальної заробітної плати, здійснення безперебійної роботи підприємства.

Проведення електронних консультацій з громадськістю триватиме до 3 жовтя включно. Це час, впродовж якого Ви можете подавати  пропозиції та зауваження  у режимі електронного листування : [email protected].

Також можна надсилати письмові пропозиції, за адресою: 84313, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 23.

 Електронні консультації з громадськістю проводяться у відповідному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Зауважимо, що анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Контактною  особою є  завідувач сектору транспорту відділу транспорту, зв’язку та енергетики Кравченко Ксенія Григорівна (тел. 42-19-70).

Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #ТТУ #проезд #тарифы #консультации #общественность
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...